Wpis z mikrobloga

#szczecin #kebab
Jakie macie opinie na temat La casa kebab? Niby najlepiej oceniany kebab w Szczecinie a działa od bardzo dawna
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bonus moja opinia jest taka, że jest to standardowy generyczny kebab z budy, ale z tych gorszych, sosy są rzadkie i bez smaku, kapucha, mięso które na moje jest z tych tańszych, choć właściciel zarzeka się że sprowadza jakieś super batony z Berlina i najzwyklejsza tortilla. Osobiście nie znajduje tam ani jednego elementu wyróżniającego ten kebab ani nic na plus co sprawiałoby że chciałbym go zjeść.
  • Odpowiedz
  • 0
@krucjan: Dla mnie tak z rok temu to faktycznie był najlepszy kebs w szc, ale ostatnio jadłem i nie było właściela tylko jakiś jego kolega i totalnie się #!$%@?ł, straszny smak, więcej nie ryzykowalem
  • Odpowiedz
@Megasuper z tymi porcjami to też chyba nie jest tak kolorowo, może i duże ale ceny chyba nie są już jakieś bardzo atrakcyjne. Ja tam jak zamawiałem tego mega to zapłaciłem coś koło 50 zł. Ważył 1.3kg. Na Rapackiego waży 1kg i kosztuje 30 zł. Także Rapackiego nie dość że bije go stosunkiem ceny do ilości to jeszcze jest względnie smaczny.
  • Odpowiedz
  • 0
@krucjan: w onlim w fali nie jadłem z 3 lata mega dobrze wspominam, chociaż suchy. Ale ostatnio jadłem w onlim na kościuszki i taka ohyda, że pierwszy raz w życiu kebab do kosza polecaiał xD założyłem, że cała firma sie #!$%@?
  • Odpowiedz
@bonus na kosciuszki nie mają jagnieciny. W fali weź sobie grilowane mięso jagnięce ze szpady a nie zwykłą bułę czy rollo. Jest dość drogo, dłużej się czeka, ale jak szukasz czegoś dobrego to chyba tylko właśnie tam coś takiego oferuje co nie jest zwykłym mrożonym batonem z hurtowni.
  • Odpowiedz