Wpis z mikrobloga

No panie #youtube teraz to mnie przekonałeś do wyłączenia ublocka i zakupu droższego premium. Dziadują polaczki co ich nie stać, a jak używasz wersji US YT, to masz takie coś co jest zajebistym pomysłem, bo jednak naukowe kanały nie zawsze ( xD ) są promowane przez algorytm...
jejciu tutaj w SS nie zmiesciło mi się jeszcze filmy o teorii muzyki, mniam.
Aż chce się wykonać kolejny scroll

cdn w komentarzu

Pobierz TruskawkaNaTorcie - No panie #youtube teraz to mnie przekonałeś do wyłączenia ublocka...
źródło: YT nauka 1
  • 7
@FOTEL: na twoją opinie wpłyneło uniwersum ze złym knurem, martwym cpnunem i nietypowym sławkiem. I ty coś mi masz do zarzucenia końcówko człowiczego penisa??
Dosłownie twój światopogląd kształtuje bielska centrala i białoruski upośledzony kanan
@FOTEL: w sprawie osób które poprzez subskrypcje widocznie wspierają bielsko. Takich jest 162k, a niesubujących + mimo wszystko oglądających knura pewnie ze 2.5 razy tyle....to całkiem sporo osób które nie lubisz...można by powiedzieć mniejszość....a twój światopogląd na mniejszość US17 jest całkiem zbliżony z pewnym akwarelistą niespełnionym z Austrii ale mieszkającym w niemczech. Jesteś małym naziolkiem? Czy fotelkiem dla naziolka?

Mi #!$%@? będzie pet tutaj błyszczał jakimiś niepozdrowieniami.
Ciotą jesteś? Że nawet