Wpis z mikrobloga

#ytpremium #youtubepremium
Mam problem z płatnością za YT Premium (Turcja i Pakistan). Mianowicie po wpisaniu danych karty (Revolut) cały czas się wczytuje i tyle. Żaden błąd nie wyskakuje tylko cały czas wczytywanie. Miał ktoś taki problem?
  • 11
  • Odpowiedz
@Hartge: @Alsephina Skończyła mi się roczna subskrypcja przez Turcję i jak to teraz odnowić (a najlepiej przejść na rodzinny)? Mam ofertę w lirach, przechodząc dalej mam błąd "Sprawdź czy na koncie Google Play jest wybrany właściwy kraj". Czy przez przeglądarkę czy na telefonie (na VPN i bez).
  • Odpowiedz
@Mikseth: Pamiętaj, że po przejściu na rodzinny każda z osób musi mieć odpalony VPN, chociaż i mimo tego mi nie działało( ͡° ʖ̯ ͡°). Aby zmienić plan musiałbyś chyba anulować obecny, wtedy pojawi się opcja rodzinnego. Jakiego VPN używasz? Spróbuj to zrobić na telefonie ale w przeglądarce, nie w apce. Daj znać czy zagrało
  • Odpowiedz
@Alsephina: NordVPN, to konto jakoś od początku utworzyłem jako nie PL. Co ciekawe zmieniłem VPN na Ukrainę i wskoczyła nowa cena - zaznaczyłem rodzinną i śmiga. Podpięte na razie jedno dodatkowe konto (też pod to tureckie robione rok temu - jaki tam kraj rozliczeniowy nie wiem) i śmiga na telefonach bez VPN.
  • Odpowiedz