Wpis z mikrobloga

  • 762
syndrom głównego bohatera xD


@jendriu: kiedyś też to miałem, a potem musiałem się pogodzić, że to era pionowych filmów, kuchni w salonie, kapiących na łeb deszczownic pod prysznicem i telefonów, które nie mieszczą się w kieszeniach, i których nie da się wygodnie obsługiwać jedną ręką, i wiele, wiele innych - nic nie znaczę z moimi preferencjami, ten świat nie jest dla mnie
  • Odpowiedz
@noipmezc: płatność dłonią już teraz jest całkiem popularna we wszelakich zakątkach dworców, a ostatnio gdy pewien jutubier proponował płatność ustami za kryształ - został zlinczowany. To jak to z tym jest?
  • Odpowiedz
kiedyś też to miałem, a potem musiałem się pogodzić, że to era pionowych filmów, kuchni w salonie, kapiących na łeb deszczownic pod prysznicem i telefonów, które nie mieszczą się w kieszeniach, i których nie da się wygodnie obsługiwać jedną ręką, i wiele, wiele innych - nic nie znaczę z moimi preferencjami, ten świat nie jest dla mnie


@Ranger: Kuchnię w salonie możesz mieć a możesz nie mieć, twój wybór- dalej
maszfajnedonice - >kiedyś też to miałem, a potem musiałem się pogodzić, że to era pio...

źródło: 41zgDZgWkHL._AC_UF1000,1000_QL80_

Pobierz
  • Odpowiedz
@Ranger: Pionowe filmy - zło :D

Kuchnie w salonie ? - w sesnie otwarte? super sprawa. Coś pichcisz ale masz kontakt z drugą osobą. Minus jedyny to że zapachy przejdą.

Deszczownica- fajna sprawa ale zawsze też jest zwykła słuchawka montowana jak ktoś chce się na szybko umyć. Co jest złego w deszczownicy? że więcej wody bierze?

Duże telefony - to akurat super sprawa, jak już go używasz to dużo rzeczy
  • Odpowiedz
@Ranger: dosłownie wszystko co wymieniłeś w swoim poście to nie musisz tego używać, czyli dosłownie miałeś syndrom głównego bohatera. Bo zamiast wybierać w życiu to co ci pasuje to musiałeś się obrazić ma świat sr wszyscy nie żyją tak jakbyś chciał
  • Odpowiedz
telefonów, które nie mieszczą się w kieszeniach, i których nie da się wygodnie obsługiwać jedną ręką


@Ranger: i jeszcze co niektórzy przylezą tego bronić...
  • Odpowiedz
@Ranger: Wszystko rozumiem, ale co jest nie tak z deszczownica? xD Do tego też jest zwykłą słuchawka. Jak po takich p--------h uznajesz, że świat nie jest dla Ciebie to ja nie wiem.
  • Odpowiedz
kapiących na łeb deszczownic pod prysznicem


@Ranger: jest na to sposób: po kąpieli ustaw deszczownicę pod kątem, zleci cała woda. Przed następnym prysznicem ustaw w poziomie, normalnie skorzystaj i od nowa to samo. U mnie działa
  • Odpowiedz
@masz_fajne_donice: a kto powiedział, że nie dokonałem tych wyborów? Pierwsza rzecz w domu, który kupiłem, to było wywalenie deszczownicy, również ku uciesze żony, przez brak małych telefonów musiałem się przekonać do przepłaconego iphone 13 mini, kupiłem dom z osobą kuchnią, dzięki czemu wczoraj wieczorem nie pachniało mi gotowanymi w dzień na przetwory burakami, a po imprezie nie mam poczucia winy, że kuchnia zawalona, a ja się relaksuję na kanapie widząc
  • Odpowiedz
i jeszcze co niektórzy przylezą tego bronić...


@biaukowe: gdyby ludzie tego nie lubili, to producenci by nie produkowali, bo by się nie sprzedawało. A tymczasem przeciwników dużych telefonów jest bardzo mało, małe telefony się nie sprzedają, ale te osoby są po prostu głośne w internecie i wydaje się, że jest ich więcej niż w rzeczywistości
  • Odpowiedz
gdyby ludzie tego nie lubili, to producenci by nie produkowali, bo by się nie sprzedawało


@zmarnowany_czas: to mi przypomniałeś właśnie o modnych od jakiegoś czasu kiblach z tak płytką ceramiką, że przy siadaniu dotykasz kutasem jej wnętrza - to też jest spoko, bo ludzie to kupują? xD

O tym właśnie jest ten wpis - człowiekowi się wydaje, że jest normalny, a okazuje się, że jak chce kupić coś pod swoje
  • Odpowiedz