Wpis z mikrobloga

@takJakLubimy: chyba nie ma nic bardziej żałosnego w zachowaniu dorosłego mężczyzny, nawet żartobliwie, niż sprowadzanie podstawowych umiejętności prac domowych na poziomie 15 latka do "oj takie trudne pranie, muszę żony spytać". Zawsze tacy faceci kojarzą mi się ze słowem "mężuś".
  • Odpowiedz
@takJakLubimy: stary jeśli ty jesteś w wieku, że masz żonę i nie umiesz obsługiwać pralki w takim stopniu jak żona (a nawet i powinieneś lepiej) to ja naprawdę się nie dziwię, że kobiety robią wam fochy na tydzień. Mam nadzieję, że nie masz dzieci, bo gdyby mój ojciec nie umiał obsługiwać pralki to nie wiem jak mógłbym patrzeć na takiego człowieka jak na mężczyznę. Kanapki umiesz sobie robić czy też
  • Odpowiedz
@takJakLubimy: a co oznacza, że źle się wstawi pranie? Obsługa pralki to nie tylko użycie pokrętła, ale świadomość, że chociażby w większości przypadków nie ma sensu wstawiać inny cykl niz delikatne czy syntetyczne na 30 stopni.
  • Odpowiedz
@takJakLubimy: to tylko oznacza, że jesteś podnóżkiem do wyładowywania przez nią emocji. Pewnie lecisz z kwiatami po tygodniu zamiast za takiego tygodniowego focha zrobić jej dwukrotnie takiego focha za dwukrotnie głupszy idiotyzm?
  • Odpowiedz