Wpis z mikrobloga

#wypiekmobilny

Przydałoby się wyświetlać własne komentarze w widoku profilu. Teraz jest, że widzę komentarze z wpisów, ale już tylko tytuły wykopków gdzie jakiś nieznany mój komentarz leży.

Druga rzecz to pisanie komentarzy i system powiadomień. Jak piszę kolejny komentarz w tym samym wątku to w polu edycji od razu wkleja się poprzednia odpowiedź do innej osoby.
Zaś jak apka nie przyjmuje zdjęcia lub wideo to nie wyświetla żadnego błędu i można sobie klikać wyślij do usranej śmierci.

Po wysłaniu zaś komentarza powinno być jakieś samoznikające powiadomienie o sukcesie i automatycznie wyczyścić pole edycji oraz wyjść z niego.

Nie wiem też czy to kwwestia systemu czy apki, ale fajnie jakby po kliknięciu na przycisk pływającego wideo ustawiało się ono domyślnie w prawym górnym, a nie dolnym rogu, żeby nie przeszkadzało w przewijaniu.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WykopX Używam wciąż obu. Wypiek do przeglądania i pisania dłuższych treści, a wykopx do wchodzenia w ustawienia, zgłoszenia i pisania krótszych, bo powyżej kilkuset znaków przeglądarka kiwi zaczyna strasznie ścierwić.
  • Odpowiedz
@Tytanowy_Lucjan: Dzięki za zgłoszenie!
1. Faktycznie nie wczytują się komentarze w profilu. Poprawię to w aktualizacji po tej najbliższej, teraz wszystkie nakłady pracy przeznaczamy na dodatkowe style i ulepszone powiadomienia,
2. Zdajemy sobie sprawę z nieusuwających się odpowiedzi, poprawimy w najbliższej aktualizacji,
3. Mógłbyś rozwinąć temat nieprzyjmowania video/zdjęć? Rozumiem, że chodzi Ci tutaj o przypadek gdy coś się nie załadowało. W przypadku zdjęcia po kliknięciu powinno się ono załadować ponownie, jeśli tylko istnieje. Dla video temat jest nieco bardziej skomplikowany. Jak próbujemy załadować video, którego nie możemy odtworzyć, np. nie istnieje, albo ma ograniczenia wiekowe, to dostajemy jeden rodzaj błędu. Sprawdzę czy jesteśmy w stanie rozróżnić te sytuacje, ale nawet jeśli to i tak może to oznaczać konieczność przejścia z Wypieku do aplikacji yt,
4. Znikanie i powiadomienie to zamierzone zachowanie, niestety jak to często bywa, naprawiłem jedną rzecz i zepsuła się inna, w tym przypadku usuwanie odpowiedzi (), kolejna aktualizacja przyniesie ukojenie ;)
5. W przyszłości postaramy
  • Odpowiedz
@WykopX: Historia nazwy jest dosyć prosta. Zobaczyłem kiedyś jak na mikroblogu ktoś nazwał Wykop wypiekiem. Rozbawiło mnie to na tyle, że to zapamiętałem. Później jak przytrafiła się okazja to zaproponowałem Arturowi, bakehausowemu designerowi, zrobienie aplikacji Wypiek z rogalem jako logo. Tak się czułem jak próbowałem przekonać go, że jest to totalnie dobry pomysł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
bakehaus - @WykopX: Historia nazwy jest dosyć prosta. Zobaczyłem kiedyś jak na mikrob...

źródło: cover4

Pobierz
  • Odpowiedz
@bakehaus Nieprzyjmowanie zdjęć/video bardziej chodzi mi o ułomność wykopu, że przez przeglądarkę nie rozpoznaje np. linku yt z przedrostkiem "M." (bo czasem tak się skopiuje).
Nie wiem jak robi to wypiek, ale durny wykop nie przyjmuje grafik webp, mimo że sam wszystko na ten format przerabia. Wtedy mogę w wypieku wstawić taką grafikę, ale się nie wyśle i nie daje błędu, że to o format chodzi. Może da radę zrobić jakiś
  • Odpowiedz
@Tytanowy_Lucjan: @bakehaus
Chyba nikt nie wspomniał, ale przydało by się też odświeżyć po dodaniu komentarza do znaleziska. Teraz, poza toast'em z informacją o dodaniu komentarza wyskakującym na sekundę, żeby np. zobaczyć czy edytować dodany komentarz trzeba "wyjść i wieść" w znalezisko.
  • Odpowiedz