Wpis z mikrobloga

Mircy, chciałem kupić piecyk do pizzy i się rozglądam. Znalazłem kilka sztuk. Co myślicie o piecyku effe ovens n3? Używany za 1900 zł, ktoś kupil dwa razy zrobil placka i się rozmyślił. W tym modelu jest grzanie tylko od góry a w większości modeli effe co widze na wypoku mircy maja grzanie dwustronne. Warto się w to pakować?
Znalazłem też fajne piecyki z likwidującej się pizzerii po 1500 zł. Tylko już zasilanie na kabel siłowy (co bym w sumie ogarnął). Gredil basic4 z 2017 roku, oraz hendi kitchen line 4 z 2014 roku.
Taki używany piecyk jednokomorowy też grzeje do 550 stopni i nie ogranicza szerokością picki do 30 cm bo ma wymiary szerokość 92 cm, głębokość 83 cm. Tylko boje sie o rachunki za prąd bo pewnie troche by skoczyły. Co myślicie? Bo nowy effeuno to wydatek ponad 3 tysiace.
#pizza #bojowkapiekarska #effeuno
krzynek - Mircy, chciałem kupić piecyk do pizzy i się rozglądam. Znalazłem kilka sztu...

źródło: temp_file2281915603015192557

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@midalohn: na zdrówko, jestem świeży w temacie i w sumie nie wiem czy warto się pchać w temat. Napisz potem czy polecasz i pochwal się jakie wypieki wychodzą to też poszukam następnego podobnego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz