Wpis z mikrobloga

Łapcie video jak Amazon testuje humanoidalne roboty w magazynach. To tak w nawiązaniu do geniuszy nie widzących zastosowania dla Optimusów Tesli. Gdzie będą za 5, za 10 lat? (⁠◠⁠⁠)⁠—⁠

#amazon #tesla #elonmusk #robotyka #ai #sztucznainteligencja #ciekawostki #technologia
9ada66a7ca8bf7e3 - Łapcie video jak Amazon testuje humanoidalne roboty w magazynach. ...

źródło: ed0ebdb684340e3584c2d10b392d5fd3cd99d4775661c8d48aaff0ff652f4b28

Pobierz
9ada66a7ca8bf7e3 - Łapcie video jak Amazon testuje humanoidalne roboty w magazynach. ...
  • 18
@jmuhha: Tak, będzie bardzo potężny, ale nie jarajcie się zbytnio. Są przygotowywane trzy 4ozn3j wielkości modele Gemini. Za free pewnie dostaniemy mniejsze do użytku. Wiesz, to bardzo ogromny model, ktory ciężko oddać do użytku kilku mld ludzi kompletnie za free.

Np. OpenAI w ogóle nie potrafi się zmonetyzowac i przynosi wieczne straty. Za używanie Azure od MS dla GPT zapłacili już ponad 2mld$. Ich przychód to dwadzieścia kilka mln ( ͡
9ada66a7ca8bf7e3 - @jmuhha: Tak, będzie bardzo potężny, ale nie jarajcie się zbytnio....
@jmuhha: on się polepsza od dawna. Sam sprawdz. Ja nabazgrałem niedawno na kartce projekt strony www i na podstawie zdjecia bez problemu ją stworzył.

Tutaj przykład jak zrobiono sam screenshot minutnika i nie pisząc co ma robić, poproszono go o napisanie takiej apki na iPhone:
9ada66a7ca8bf7e3 - @jmuhha: on się polepsza od dawna. Sam sprawdz. Ja nabazgrałem nie...
@9ada66a7ca8bf7e3: aa o bardzie mowisz, u mnie bard np nie ma integracji z google keep albo kalendarzem (chyba) a szkoda, bo moglby byc takim asystentem doslownie, dodatkowo chcialam zeby wygenerowal na podstawie zdjecia inne zdjecie to skopiowal jakies z netu? xD

to jakis blad? czy on jeszcze nie generuje grafiki
@jmuhha:

aa o bardzie mowisz, u mnie bard np nie ma integracji z google keep albo kalendarzem (chyba) a szkoda, bo moglby byc takim asystentem doslownie, dodatkowo chcialam zeby wygenerowal na podstawie zdjecia inne zdjecie to skopiowal jakies z netu? xD

@jmuhha: ja mam przedwczesny dostęp do integracji z sheets, documents, gmaila i reszty apek google. One już są dostępne poza polską, za niedługo nam dodadzą.

Co go generowania obrazów,
9ada66a7ca8bf7e3 - @jmuhha: 
aa o bardzie mowisz, u mnie bard np nie ma integracji z ...
@jmuhha: testowałem jedynie, ale używać nie miałem potrzeby. Masz wszędzie pod ręką. Może ci wygenerować odpowiedź na mail, cały dokument, prezentacje, co chcesz. Pod ręką masz też generator obrazów imagen. Tu masz przykłady
9ada66a7ca8bf7e3 - @jmuhha: testowałem jedynie, ale używać nie miałem potrzeby. Masz ...