Wpis z mikrobloga

Mireczki, jak dobrze rozwijać postać, aby się dobrze grało i abym nie szedł jako strażnik miejski z poziomem 3 do kolonii ? Grałem w to dawno temu i chciałem sobie odświeżyć tytuł dla fabuły oraz ostatnio brakuje mi rozrywki i chciałem się wyluzować przy klasyku ;)

Jak by mi się udało ukończyć jako paladyn i łowca dwa razy podstawkę, to spóbowałbym nk bo nigdy nie ruszałem nawet.

#gothic #gothic2 #gry
  • 277
@bodzio_pl: oczywiście że nie, wbij tak z 12-13 lvl raczej lajtowo powinienes dać radę wbić tyle w lesie za farmą akila na wilkach, orkach itp w okolicy piramidy i słonecznego kręgu też wszystko powybijałeś już mam rozumieć ?
@bodzio_pl: no ta w okolicach czarnego trolla i tam dalej jak się cofniesz i pójdziesz w lewo to tam słoneczny krąg jest a jak w prawo mostem to tam jaskinia z pełzaczami a jak się cofniesz wcześniej to piramida jest więc powybijaj w tych okolicach wszystko, to wyczyść las akila do końca, popłyń se jeszcze na wyspę złodziei, czy po plażach tam też coś było do powybijania bo pamiętam jakoś z
@bodzio_pl: Nie powinieneś mieć większych problemów z grą, jasne, że możesz robić tak jak kolega wyżej powiedzial i próbować wybić całe Khorinis (xD)... Tylko po co? Mi by się nie chciało osobiście
@bodzio_pl: skoro kładziesz szkielety to zombie tym bardziej powinieneś ;O przecież zombie nic nie bije bo ciągle się cofa, pakuj w siłę ciągle, jakoś do 60 potem miecz do 60% potem siłę do oporu a potem miecz do oporu
@bodzio_pl: no to dobij do 60 a resztę w miecz zombie bij lewo prawo i się cofaj gdy przestaną się cofać a zaczną podchodzić i cię bić, łatwo je się wybija bardzo tylko jak zwykle trochę czasu trza poświęcić :D