Wpis z mikrobloga

Mireczki, jak dobrze rozwijać postać, aby się dobrze grało i abym nie szedł jako strażnik miejski z poziomem 3 do kolonii ? Grałem w to dawno temu i chciałem sobie odświeżyć tytuł dla fabuły oraz ostatnio brakuje mi rozrywki i chciałem się wyluzować przy klasyku ;)

Jak by mi się udało ukończyć jako paladyn i łowca dwa razy podstawkę, to spóbowałbym nk bo nigdy nie ruszałem nawet.

#gothic #gothic2 #gry
  • 277
@bodzio_pl: no to jeszcze go nie zabiłeś ? XD to idź go zabij, jak masz martwą harpię to idziesz w lewo w kierunku tych takich namiotów tam gdzie Dragomir siedzi i ciągle tą drogą przed siebie i tam będzie piramida, czarny troll, słoneczny krąg i parę jaskiń
@Apreter: lepiej wbić teraz jak największy lvl żeby szybciej wybić orki wokół zamku w kolonii a nie mnóstwo czasu na nie marnować..... fajnie że smoki są w khorinis, jasne że wargi się da, trza tylko znać taktykę i sposób, bo jest sposób na odciąganie wilków i wargów pojedynczo, tak jak podbiegamy w zasięg jednego i w ostatniej chwili gdy już mają biec wszystkie to się cofamy, jeden do nas przybiegnie a
@Apreter: jakimi bugami niby ? nie ma żadnego buga na bicia warga ani najemnika xD przecież ludzi zabija się bez straty hp 1vs1 ;O ja zawsze to zadanie z biciem najemników robie na 10 siły i wszystkich jakoś pokonuję, nawet sentenzę ^^
@Jurigag: Coś tam wyżej przedstawiałeś jakieś sposoby, za dużo żeby wracać. Nie bierzesz pod uwagę, że gra ma sprawiać przyjemność. A nie tracić przy niej godziny na bezsensowne wbicie paru punktów doświadczenia więcej
@bodzio_pl: i tak będziesz musiał więc lepiej to zrobić od razu żeby większy lvl wbić w kolonii na orkach żeby szybciej je wybijać pod taranem poza tym jak wyczyścisz las za farmą akila do końca i tą drogę co napisałem to lajtowo ten 11-12 lvl wbijesz a i tak musisz pójść tą drogą aby czarnego trolla zabić do zadania ale rób jak chcesz @Apreter: jakie tracić ? przecież właśnie wtedy