Wpis z mikrobloga

#zwiazki #rozowypasek #pytaniedorozowychpaskow #pytaniedoniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #help
Pracuje na eventach. Na początku miesiąca była impreza, typ do mnie podbijał, tańczyłam z nim (random, nie od nas z pracy) pół imprezy, postawił mi drina, przelizałam się z nim kilka razy i poszłam. Dowiedziałam się wczoraj, że gdy wyszłam, moja koleżanka z pracy zaczęła do niego podbijać i też się przelizali. Typ był już tak #!$%@?, że się przewrócił. Kij z nim, bo nawet podbiło to moje ego, że ona czekała, aż pójdę bo byłam pierwszym wyborem XD Piszę dlatego, że znowu będziemy pracować razem w przyszłym tygodniu i ekipa wymusi na mnie komentarz do tej sytacji, a nie chce poprostu powiedzieć, że laska jest żałosna, bo jara ją bycie drugą opcją. Nie mamy po 15 lat...
  • 21
  • Odpowiedz
@agnieszka-tutaj-mieszka: a więc żyjesz już ćwierć wieku i wciąż dajesz #!$%@? o to, co myślą ludzie z pracy i chcesz się im tłumaczyć ze swoich działań, żeby zaspokoić ich potrzebę ciekawości, tak? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a swoją drogą.

Pracuje na eventach.


jeśli byłaś na początku tego miesiąca w Krakowie, to oddaj mi moją zapalniczkę, bo wciąż na nią czekam, a miało być tylko 5 minut.
  • Odpowiedz
Nie byłam w Krakowie


@agnieszka-tutaj-mieszka: trochę szkoda. co prawda prawdopodobieństwo, że to właśnie ty #!$%@?łaś się wtedy z moją zapalniczką, było śmiesznie niskie, ale z drugiej strony, wcale nie byłaby to najbardziej nieprawdopodobna rzecz, jaka mnie spotkała.
nie ukrywam więc, że miałem tutaj pewne nadzieje, prawda.

natomiast.

Taka zapalniczka to jak moneta wrzucona do fontanny, z życzeniem o ponowne spotkanie


tak mnie urzekła poetyckość zawarta w tym zdaniu, że skłonny jestem
  • Odpowiedz
@atteint: płonne nadzieje. Możliwe iż, tak zadbana zapalniczka, z tęsknoty za poprzednim posiadaczem straciła swój blask, mimo pozornych kolorów na zewnątrz. Wybawieniem będzie jej odbiór. Drogę wskaże Ci płomień zapałki rozpalonej na wzgórzu, za rzeką, podczas dzisiejszej pełni. Dla ułatwienia na wschód od 15°09′E 51°38′N i na południowy wschód od 21°68'E 52°08'N
  • Odpowiedz
podbiło to moje ego, że ona czekała, aż pójdę bo byłam pierwszym wyborem XD


@agnieszka-tutaj-mieszka: wystawie ci swojego kindybała, przeliż go, będziesz pierwszym wyborem, w kolejce czeka milion ukrainek więc podbije ci ego w kosmos xd
baby to jednak są głupie, liżą się z randomem i publicznie się tym chwalą w necie ale ona jest pewnie inna, inna niż wszystkie inne xd
daj mi 2/10 bo też odpisałem 2/10
  • Odpowiedz
Wystarczyło napisać w internecie, że jest się dla jakiegoś faceta pierwszym wyborem. I proszę bardzo jak działa na całą reszte. *Magia*


@agnieszka-tutaj-mieszka: oceniam przez pryzmat tego co napisałaś, czy może w internecie też działa tekst "domyśl się"?
  • Odpowiedz