Aktywne Wpisy
Sagittus +42
#eurowizja Nadal uważam, że na obecną chwilę tylko Nocny Kochanek albo bracia Figo Fagot mają szansę na wygraną w finale. Ewentualnie jakaś kolaboracja rodzaj Nocny Figo albo Kochanek Fagot.

cocojambo210 +45





Najgorsze jednak jest to że często zamiast wrócić do "starych otwartych kart" to
@Nemayu: To zależy od ustawienia. Domyślnie i w Chromium i w Firefoxie jest chyba tak, że po zamknięciu, i ponownym uruchomieniu przeglądarki, otwierają się okno z kartą gdzie jest informacja o poprzedniej sesji przeglądarki, i opcja jej przywrócenia z wyjątkiem okien Incognito, i jak zamknie
@bruhmomentow: Dla wielu to wygodniejsza alternatywa dla zakładek/ulubionych, i historii przeglądania, dla przechowywania budzących osobiste zainteresowanie informacji do których chciałoby się później wrócić. :D
Ja korzystam od jakiegoś czasu np, z dodatku do chrome - Onetab, ale do innych też pewnie są, gdy mam za dużo kart, klikam w ikonę OneTab, by zamienić wszystkie karty w listę i w każdej chwili mogę odtworzyć te listy. Przeważnie kończy się tym, że daje mi to tylko oszczędność zasobów tylko jakiś czas, ale potem trzeba powtórzyć ta czynność. A tak to wiem, że jest ta lista
@Nemayu: no chyba oczywiste, inaczej by mnie krew zalała po jakimś padzie przeglądarki xD
Choć jak czasami mi się przydarzały katastrofy typu wywałka do tego stopnia że chrome zapomniał co miał otwarte, to w sumie było uczucie ulgi "a walić,
Raz na miesiąc-dwa robię porządki.
@bruhmomentow: podobno mam :D kart otwartych ale u mnie to efekt traumy z czasów niedoboru kiedy to mając neta ~70 kbps odpalało się na zapas strony a wracało je przejrzeć po obiedzie jak się załadowały.
A jak się już załadowały, to się je szanowało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ostatnia sesja jest zapisana w pliku. Wystarczy podmienić jego nazwę, żeby się wczytał. Nie pamiętam lokalizacji, ale na googlach do znalezienia łatwo.