Wpis z mikrobloga

#!$%@? jak odkopali tego Boro, to ja bym zobaczył loł kinga XD
Chodziłem z nim do gimnazjum, a w podstawówce zaszło pewne nieporozumienie i myślałem, że chce mi #!$%@?ć, więc #!$%@?łem i się potknąłem, #!$%@?łem banią w chodnik i prawię czachę #!$%@?łem, że aż wstrząśnienia mózgu dostałem i po wstaniu jeszcze dwa razy się #!$%@?łem, bo tak w głowie mi się kręciło XD
Jeszcze był drugi film, jak z ziomkiem bejsbolami głośnik #!$%@?ą na chacie, ale już go nie ma nigdzie.
#famemma
Thiocomaster - #!$%@? jak odkopali tego Boro, to ja bym zobaczył loł kinga XD
Chodził...
  • 7
@Thiocomaster: on próbował zaistnieć w internecie na podstawie tego, że ten filmik stał się legendą ale zabrakło mu charyzmy i pomysłu na siebie i sobie odpuścił
@Kakarot_Z: Jestem Hardkorem miał wywiad u Wuwunio. Paweł Jumper rzekomo wstydzi się tego co zrobił. Ponoć pracuje (pracował) jako strażak, ale nie pamiętam gdzie o tym przeczytałem. W sumie o nim chyba mało wiadomo.
@nukey: na raczej przykładnym uczniem i grzeczniutkim dzieckiem nie był z tego co wiem. Chodzi mi o to, że mógłby sobie postanowić, że zrobi wszystko, żeby gdzieś zawalczyć, więc zacząłby robić z siebie pajaca, nawet tracąc godność, szukałby jakiegoś konfliktu, żeby tylko się wybić.

Cioty z internetu vide Olejnik zrobiłyby laskę, żeby tylko zawalczyć, a tacy co poznali życie, nie przelewało im się za bardzo, to jednak są mniej skłonni, żeby