Wpis z mikrobloga

Hej, zastanawiałem się czy jesteście w stanie polecić jakąś spoko robotę dla studenta?
Studiuję kierunek ekonomiczny i zależy mi przede wszystkim by praca nie była wyniszczająca fizycznie, miała elastyczne godziny pracy i multisporta. Kasa jest akurat sprawą drugorzędną.
Chodzi mi głównie o to że nie chcę się wpakować w jakąś pierwszą lepszą robotę jak koledzy - na magazyn i #!$%@?ć sobie kręgosłup w wieku 20 lat, a raczej szukam dobrej, nieoczywistej okazji - np kolega pracuje w call center linii lotniczej i nie jest to praca ani fizyczna, ani bardzo wymagająca umysłowo (jeśli tylko umiemy olać wku*wienie klientów), a ma spoko godziny pracy, ćwiczy sobie angielski i ma benefity typu zniżki na bilety lotnicze.
#pracbaza #korposwiat #praca #studia
  • 6
Studiuję kierunek ekonomiczny i zależy mi przede wszystkim by praca nie była wyniszczająca fizycznie, miała elastyczne godziny pracy i multisporta.


@RudyLemur: W takiej to każdy chciałby pracować i o ile nie masz jakichś znajomości to może być ciężko znaleźć. Też zależy gdzie mieszkasz, ale na takie roboty jest zwykle masa ludzi chętna, w miastach wojewódzkich to może być dosłownie pareset cv wysłanych na taką oferte. Nie chce zniechęcać, ale no szukanie
@RudyLemur ja bym szukał w korpo do doświadczenia, pełno ogłoszeń jest dla studentów . Z CC wyłącznie połączenia przychodzące bo inne to jest porażka tylko że na przychodzących niekoniecznie jest super elastycznie bo część ludzi zawsze musi być na linii.