Wpis z mikrobloga

#tatuaze #narkotykizawszespoko #leki Witam witam, czy ktoś z tutaj obecnych wie coś na temat substancji zwanej pragabalina i stosował w celu znieczulenia do tatuażu ? Miałem mieć robiony pierwszy tatuaż w Grecji spontanicznie i wybrała sobie wspaniałe miejsce zebra. W studio zaczęli gadać ze może gdzieś indziej na pierwszy raz natomiast nie chce gdzie indziej, zaproponowali mi ze dostanę pregabaline i ze nie będę po tym nic czuł. Finalnie krzyknęli za tatuaż na 2h roboty 600 euro wiec odpuściłem. Teraz jestem już w Polsce i poczytałem trochę w necie ze zebra to nr 1 jeżeli chodzi o bol (ʘʘ) Czy ktoś się może wypowiedzieć czy to faktycznie tak znieczula ? Ktoś brał ? Jaka wziąć dawkę jeżeli bym się zdecydował ?
  • 7
@share: pierwsze słyszę, żeby pregabaliną uśmierzali ból. Dawki terapeutyczne to 75-150-200 mg, ludzie żeby się ućpać biorą po 1000-1200 mg (rekordziści to i 2 g jebną), ale żeby to pomagało na ból?
@CherryJerry: szkoda ze nie zdążyłem się dowiedziec jakie dawki dają, mówili ze będę na haju ale ze nie będę nic czuł, studio wyglądało dosyć profesjonalnie, kilku tatuator, dwie filie niedaleko w centrum