Wpis z mikrobloga

Mirasy szukam aplikacji do zarządzania budżetem domowym. Przez rok korzystałem z #ynab ale nie stosowałem się do ich podejścia

give every dollar a job

Imo męczące jest to wymyślanie na cały przyszły miesiąc na co chcesz wydać hajs.
Natomiast sama aplikacja działa świetnie, zarówno webowa jak i mobilna wersja. Ale cena $99 jest imo mocno przesadzona.

Moje podejście jest takie, że spisuje sobie wydatki, na koniec miesiąca patrzę ile wydałem na poszczególne kategorie i na tej podstawie staram się podejmować decyzje o oszczędzaniu. Działam tak od dłuższego czasu i metoda się sprawdza.

Szukam apki z wymaganiami:
1) Przede wszystkim gotowe rozwiązanie z webową wersja lub na #macos + (opcjonalnie) mobilka
2) Będzie opcja podejrzeć wykres z wydatkami za poszczególny okres z podziałem na kategorie.
3) Maks $50 za rok

- nie potrzebuję integracji z bankami, nie korzystam

#budzetdomowy #finanse #oszczedzanie #pieniadze
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirek_dev może być nie web ale na maka apka? Już pisałam o tym ostatnio. Tzn polecałem aplikacje Expenses. Jak dla mnie idealnie wpasowuje się w to czego szukałem odnośnie zapisywania wydatków. Zerknij sobie na te apke. Dla mnie najlepszym rozwiązaniem jest to że np mam wydatki w danym miesiącu a równolegle mogę np w innym arkuszu prowadzić wydatki na wakacje które zaczynają się no w styczniu od wpłaty zaliczki i ciągnie
  • Odpowiedz