Wpis z mikrobloga

#dziendobry Czy uważasz, że Marie Andersen powinna zostać wydalona z Uniwersytetu Medycznego?
#wojna #4konserwy #izrael
Ryneczek - #dziendobry Czy uważasz, że Marie Andersen powinna zostać wydalona z Uniwe...

źródło: nrw

Pobierz

Goju, co o tym myślisz?

  • Wolność słowa i tak dalej 54.5% (449)
  • Jestem oburzony, wywalić ją natychmiast 29.2% (241)
  • Takie demonstracje rządzą się swoimi prawami 16.3% (134)

Oddanych głosów: 824

  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
w którym popiera się zbrodnicza religie


@PABLO__ESCOBAR: to nie są marsze religijne tylko antywojenne sprzeciwiające się czystkom etnicznym prowadzonym na Palestyńczykach, oni równie dobrze mogą sobie wierzyć w latającego potwora spaghetti
  • Odpowiedz
@Ryneczek: Czy sa antywojenne? Oczywiscie ze sa. Czy sa religijne? Oczywiscie ze sa. Bylo byc wczoraj na drodze tego marszu zeby uslyszec slowa allah akbar wsrod ludnosci islamskiej. Nie mowie juz o bialych Julkach ktore nie wiedza nawet pewnie gdzie lezy Strefa Gazy i Izrael.
  • Odpowiedz
  • 2
zeby uslyszec slowa allah akbar wsrod ludnosci islamskiej.


@PABLO__ESCOBAR: Czyli tłumacząc na nasz język, idzie Palestyńczyk i woła "Bóg jest wielki". Wiara w takich momentach dodaje wiele otuchy, w czasie niemieckiej okupacji nasi dziadkowie również znajdowali siły w swojej religii
Proponuję zapoznać się z "kulisami" powstawania państwa Izrael, a konkretnie jak to wyglądało szczególnie w czasie IWŚ i pierwszej, nieudanej próby
  • Odpowiedz
  • 2
@PABLO__ESCOBAR: Wiesz, z dwójki islam judaizm to ten drugi uważa mnie, goja, za nieczyste zwierzę od którego trzeba się wszelkimi sposobami separować, tak głosi ich święta talmudyczna księga
  • Odpowiedz
@Ryneczek: za to islam nakazuje brać haracz od niewiernego (dżizja) albo w odnogach radykalnych uciąć łeb i po kłopocie. Nawet jak praktykujący Żyd będzie się czuł lepszym to i tak co najwyżej cię zignoruje, praktykujący islamista utnie łeb/ oharaczuje albo zmusi do konwersji. Pozdro
  • Odpowiedz
  • 1
mieszkasz w Polsce i bronisz islamistow.


@Wszystko_albo_nic: W żaden sposób nie bronię islamistów ani świata muzułmańskiego. Nie ma nawet sensu porównywać wydarzeń w Palestynie do sytuacji demograficzno-kulturowej we Francji, to są dwa bieguny. Ja po prosu WIEM w jakim celu powstało państwo Izrael, jaki miała w tym interes ameryczka i co do oznaczało dla destabilizacji Bliskiego Wschodu. Wystarczy wziąć do ręki książki i zacząć je czytać. Polecam na początek Strategię
  • Odpowiedz
@Ryneczek: w--------m. Raz, że na jej miejsce są inni. Dwa, jakim tępym trzeba być, żeby zamiast wyrazów poparcia dla ofiar j---ć po całym kraju. Jeśli lekarz to ma być elita to ona jest po prostu głupią p---ą i może powinna zająć się obsługą kasy, żeby trochę szacunku do innych nabrała.
I zanim ktoś mi tu będzie gadał o faworyzowaniu Żydów to powiem tyle: mam ich gdzieś, niech się tłuką skoro
  • Odpowiedz
demograficzno-kulturowej we Francji, to są dwa bieguny. Ja po prosu WIEM w jakim celu powstało państwo Izrael, j


@Ryneczek: jestes symetrysta. Nie chce tego gowna w Polsce za żadna cene. Problem do rozwiązania na miejscu w Izraelu i Palestynie, a jie u nas w kraju. Importujemy sobie dzicz i tej dziczy nie zamierzam wspierac wmoim kraju. Jak chca pomagac swoim, to niech wracaja do siebie i walcza.
  • Odpowiedz
@Ryneczek: chcesz, to przytocze ci z prasy francuskiej, jak po niedawnym poderżnięciu gardła nauczycielce w liceum w Arras przez zwolennika Allaha i Palestyny, w momencie kiedy wszyscy uczniowie mieli ucczic minuta ciszy jej pamięć, to zanotowano w liceum ponad 200 naruszeń i drwin, niestosownych i prowokacyjnych zachowan. Tego chcesz u nas? Prymitywy musza prymitywne problemy rozwiązywać w ich prymitywnych plemionach poza Europą.
  • Odpowiedz