Wpis z mikrobloga

Witam, Czy ktoś z Białegostoku byłby tak dobry i mógłby odebrać z ulicy Legionowej z Vape'N'Roll mojego poda i wysłać mi go do Wrocławia pczkomatem ? Niestety sklep, który jako jedyny ma podstępnego tego poda online nie wysyła do wrocławia. Nie śpieszy się z tym jakoś mocno, ale w tym sklepie jest najkrótszy czas oczekiwania. Przeleje 15 ziko blikiem po otrzymaniu paczki ( ͡º ͜ʖ͡º)

#epapierosy #bialystok #vape
  • 10
@lubie-solnik: tak samo jak nielegalna jest sprzedaż alkoholu, a można zamawiać bez problemu do paczkomatu. Tak samo jak niezgodne z regulaminem jest wysyłanie kurierem wszelkiego rodzaju płynów. To martwe przepisy o których nikt nie pamięta

@Pan_Whiskers a zachodziłeś do tego we Wrocławiu? Może da się zamówić u nich bezpośrednio? Pierwszy raz spotykam się z czs takim
@lubie-solnik: mogę być inny, ale przynajmniej posiadam jakąś tam wiedzę. Kontroli xd a ty wiesz jak się odbywają takie kontrole? Wiesz tyle co nic, a zgrywasz specjalistę. Jakbyś nabył jakiegoś doświadczenia w tych sprawach to daj znać xd
@Jesienny_deszcz: odezwal sie ten z doswiadczeniem xd. mam sklep w ktorym zamawiam plyny,sprzet itp i wiem od wlasciciela ze z jakos pare lat temu mial kontrole i #!$%@? mu towar przy okazji. logiczne ze sklep ktory dziala na legalu nie bedzie wysylal sprzetu bo nie ma po co ryzykowac, no ale jest sporo takich ktore wysylaja. myslisz czemu u autora jakims dziwnym trafem do wroclawia nie chca sprzetu wyslac, co to