Wpis z mikrobloga

@Xing77 może gdyby było tak że jeśli w wyborach partia dotychczasowo sprawująca władzę uzuska o x procent mniej głosów to cała idzie z automatu do więzienia to może by się chociaż bali…
  • Odpowiedz
@Leniek: Nie ma czegoś takiego jak ustrój PiSowski, a Polska wciąż jest demokratyczna. Radzę oglądać mniej propagandy w telewizji, albo w ogóle.

@Darjo Nie sądzę. Ludzie nie są gotowi do takich zmian. Chociażby komentarz kolegi do którego się odnoszę wyżej to potwierdza, że ludzie nie widzą problemu w politykach jako takich, a w poszczególnych partiach.

@siurasek Każdy polityk mniej lub bardziej kradnie, ale tu nie o to chodzi.
  • Odpowiedz
@Xing77 właśnie o to chodzi, zamiatanie pod dywan zegarka w spisie majątkowym a rozkradanie miliardów? Serio nie widzisz różnicy? To może oddaj mi cały swój majątek, przecież to tak jakbyś stracił 1zł
  • Odpowiedz
@Xing77: no tak były wybory czyli demokracja pełną gębą xD

Rosja, Węgry i Chiny to też kwitnące demokracje bo przecież mają wybory
  • Odpowiedz