Wpis z mikrobloga

@Leniek: A kto tu coś wspomniał o dyktaturze? Politycy to są przecież władcy, mają taką samą moc władania ludźmi.

@siurasek , @orogonoria2 , @editores @Kanapaisofawjednym A mnie zastanawia jak można być tak zakłamanym i wpatrzonym w jakiegokolwiek polityka jak w Święty obrazek. Zarówno Kaczyński jak i Tusk są siebie warci, tak jak zresztą wszyscy ci politycy co lubią uprawiać propagandę na którą lud się nabiera.
  • Odpowiedz
Politycy to są przecież władcy


@Xing77: tym się różni demokracja od ustroju pisowskiego, że w demokracji możesz być co najwyżej premierem, prezydentem, a w ustroju pisowskim jak się władca przejęzyczy na konferencji to jest to dekret który należy wykonać
  • Odpowiedz