Wpis z mikrobloga

Nie liczę na to że Duda mozliwe szybko pozwoli na sformowanie nowego rządu i powierzy go w ręce KO, TD I Lewicy. To jest cyniczny typ, ale lojalny dla swoich, za to co osiagnal, ma dług wdzięczności wobecz Kaczyńskiego, drugim razem dzięki niewatpliwemu falszererstwu, ale to już historia.
Poza tym daje czas swoim na różnego rodzaju "porządki" , sam wlasnie betonuje sądy 70 nowych sędziow powolał do KRS, poza tym lubi być języczkiem uwagi, bedzie tez z tego powodu przeciagał.
#wybory #duda #bekazpisu #polityka
Kantorwymianymysliiwrazen - Nie liczę na to że Duda mozliwe szybko pozwoli na sformow...

źródło: comment_1670411563KtUYgh6nrsPTeMKZVDZY0J,w400

Pobierz
  • 12
Nie liczę na to że Duda mozliwe szybko pozwoli na sformowanie nowego rządu


@Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen: Zgodnie z tradycją Prezydent przekazuje prawo tworzenia rządu liderowi zwycięskiego ugrupowania.

Myślę, że nie jest dobre łamanie tradycji tylko dlatego, że wygrał Tusk i mu się spieszy.
niech sobie robi co chce

W koncu morawiecki bedzie odwolany mam nadzieje ze ktos mu wreczy kwiaty xd


@kappa-pog: No i zrobi zgodnie z tradycją mam nadzieję, a nie bo komuś na wykopku się to nie podoba.
@PanAlbert: Nie spieszy mu się dla siebie. Kazdy odpowiedzialny i normalny prezydent by zrozumial że sytuacja geopolityczna nie jest wesoła, wojny coraz to nowe, na Ukrainie trwa, na bliskim Wschodzie dopiero sie rozpoczyna. Tu nie na czasu na rozgrywki i kurtuazje, wmyślanie jakich kuriozalnych nazw, wyzywanie od opozycji, skoro to pisowcy sa teraz opozycją. W tym czasie granie na czas a może sie uda pisowcom coś ukręcić i przepchnąć kogoś. Poza
Nie spieszy mu się dla siebie. Kazdy odpowiedzialny i normalny prezydent by zrozumial że sytuacja geopolityczna nie jest wesoła, wojny coraz to nowe, na Ukrainie trwa, na bliskim Wschodzie dopiero sie rozpoczyna. Tu nie na czasu na rozgrywki i kurtuazje, wmyślanie jakich kuriozalnych nazw,


@Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen: O kurde, jaki fikoł, aż niemal spadłem z krzesła to czytając!
Brawo!
Czyli te wszystkie ataki opozycji na rząd podczas wojny na Ukrainie, bieganie z siatkami,