Wpis z mikrobloga

#famemma serio niektórym się chce reportować kanały randomow na YT? Śmierdzi takim zachowaniem gimbusa. Niektórzy się skarżą, ze im się te szoty wyświetlają. No nie wiem. To ja chyba jakiś inny internet mam, bo mi się te gówna nie wyświetlają. Cykl 15 letniego wykopka. Ogląda syf w internecie, a później zgłasza konto bo mu się podobne gówno do tego co ogląda wyświetla. Niezłe dosyć muszę przyznać.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wojas999 tylko ja sobie pisze i co z tego? Głąby jakiegoś typa reportuja pozbawiając go zarobku, jednocześnie śliniąc się na patologię we freakfightach. Rozdwojenie jaźni i zawiść niesamowita
  • Odpowiedz
@Kisioj z tego co widzę na tagu to większość ludzi ogląda pirackie gale i korzysta np z adblocka na YouTube. Ja kupuję jak chce coś obejrzeć, tak samo jak np YouTube premium także nie wiem kto ma mentalność złodzieja i oszusta.
  • Odpowiedz
@TweekCoffe nie wiem czy spłakałem czy nie. Myśl co chcesz. Po prostu to dziecinne. Szeryfowie Internetu. Wróć na tag to zobaczysz więcej, którzy się „spłakali” bo ktoś sobie szoty wrzucał na YT.
  • Odpowiedz