Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nie wiążcie się z nauczycielkami.
Może inteligentniejsza niż kasjerka żabki, ale nie aż tak jak sądzi.
Oczekuje, że będziesz jej słuchać jak jej dzieci w szkole. Te jej błędy poznawcze - mam autorytet, jestem inteligentna - prowadzi do problemów i niszczą relacje poza szkołą.
Kasjerka zna swoje słabości i możliwości.
Oczywiście tu upraszczam i jedna i druga może być wspaniałą osobą.
Ale odpuśćcie nauczycielki.

#zwiazki #zwiazki #nauczyciele #logikarozwoychpaskow

· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

• 18
@mirko_anonim:
Coś w tym może być

może nie wiem jak w związkach, ale większość nauczycielek jakie znam - a mam i w bliskiej rodzinie i w znajomych. To takie kobiety, które nie potrafią się przyznac do błędu albo chociaż przyznac racji drugiej osobie.

Jeśli faktycznie je przycisniesz to faktycznie będą trochę uległe ale nie ma #!$%@?, że usłyszysz że masz rację. Co najwyżej wariacja na temat "nie ważne kto zaczął pogodzcie
@extraordinary_seaman dobry patent, pewnie sporo osób wróciło by do gry. Sam ostatni raz grałem jakieś 4 lata temu. Nic bardziej nie wkurza niż powrót do postaci, którą znasz na pamięć, a okazuje się że wszystkie skille zostały zmienione
@mirko_anonim: hihi ostatnio poznałem nauczycielkę polskiego, dopóki pisaliśmy było spoko, ale gdy rozmawialiśmy pierwszy raz głosowo, to po 15 minutach czułem się jak na rozmowie kwalifikacyjnej, do tego co trzecie słowo to przekleństwo, musiałem z tej oferty zrezygnować.
Powiem krótko gdyby była inteligentna nie studiowałaby kilka lat po w użerać się z gówniarzami i zarabiać mniej niż kasjerka żabki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

@Sexinstruktor: nie chce cie martwic ale to sie tyczy tylko początkującego nauczyciela. Taki z 10 letnim expem i podyplomówką z pedagogiki zarobi 2x tyle spokojnie.
korposzczur od
✨️ Autor wpisu (OP): @niebieskatrytytka @wuwuzela1 : To nie jest stereotyp. To wynika właśnie z tych błędów poznawczych jakie ta grupa zawodowa posiada.

Będąc latami wśród dzieci wydaje im się, że są inteligentni i należy im się autorytet i należy wykonywać ich polecenia.
Sam w rodzinie mam nauczycielki i same mi mówiły 'nie wiąż się z nauczycielką' - traktowałem jako żart. Teraz rozumiem o co chodzi.

błędów poznawczych

@mirko_anonim: To nie to pojęcie.

Będąc latami wśród

@mirko_anonim: A jak chłop jest księgowym, to będzie wyrachowany w związku, a jak jest kierowcą to będzie chciał wszystkimi kierować, a pielęgniarka będzie chciała się wszystkimi opiekować, a jak zwiążesz się z prokuratorem, to cię będzie o wszystko oskarżał, a jak jesteś wykopkiem, to ciągle będziesz musiał budować stereotypowe grupy bo inaczej nie potrafisz świata postrzegać.
@mirko_anonim: inteligentniejsza niż kasjerka z żabki XDD

No w tym aspekcie sie #!$%@? nie zgodzę xD
Robić 5 lat studiów, żeby bawić się za najniższą krajową z ludźmi, którzy Cię nie szanują.