Wpis z mikrobloga

O czym skur.wiel nawijał przez 1,5 godziny

@Zayatzz: no jak o czym? gadał m.in. o Sigillum Authenticum i o swojej nieudanej habilitacji. a co spodziewałeś się że nawijał o wyborach o ty naiwny xD
  • Odpowiedz
@Zayatzz: nie oglądałam całości, ale tak. zdążył wpleść historie o sigillum authenticum, swojej książce i nieudanej habilitacji. poza tym bartosiaka i jego nacjonalizm. nie dałam rady dosłuchać tego #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Zayatzz: boli go dupa nieustannie o ta uwalona habilitcje, zaprzepaszczona kariere dyzurnej gadajacej glowy w tv gdzie by biedrzycka z super expressu mu walila konika wypytujac o jego madrosci polityczne albo bartosiaka ktory z przydupasem zychowiczem prowadzi swoj wlasny duzy kanal youtubowy
  • Odpowiedz
@Zayatzz: @grypa-grypowska @WarwaraBasia

Mówił coś o Wolskim? Parę dni temu Jaro u Mateusza Lachowskiego określał inwazję Chin na Tajwan czarnym snem polskiej generalicji. Dodał też, że Amerykanie się do tego przygotowuję. Jak to tak można, przecież nhab już dawno stwierdził, że wojny nie będzie. xD

Generalnie miał ładny flow bartosiaczany w czasie rozmowy. Podobał mi się bardziej niż zwykle, a Jareczka lubię.
  • Odpowiedz
  • 2
@Goatlord @WarwaraBasia @grypa-grypowska niby fajnie, ale z drugiej strony: ileż można ;] Gdyby był zdrowy na umyśle, to potrafiłby przełknąć porażki, wyciągnąć z nich wnioski i iść do przodu mądrzejszy. Ale ksiądz zdrowy na umysle nie jest i woli bezowocnie rozpamiętywać, pomstował, kisić się w nienawiści, obwiniać wszystkich o wszystko, generalnie robić cokolwiek, byleby tylko nie wziąść się za siebie. Obiektywnie jest to smutne i – co już wielokrotnie wspominałem – gdyby
  • Odpowiedz
  • 4
@Zayatzz Narodowcy zgrani i silni choć jest ich mało. Sił liberalnych jak Piotruś jest więcej, ale siedzą cicho, choć w tych wyborach postanowili się pokazać. Dla triumfu zła wystarczy, aby liberałowie nic nie robili. Nieudana habilitacja. Niszczą mi stronę na wikipedii i cytują sigilium zjebum. Bartosiak, Szewko, Góralczyk to zamordysci i źli ludzie. Nikt nie chce więcej imigrantów na zachodzie. Tak w skrócie do 40 minuty.
  • Odpowiedz
  • 1
@Zayatzz traktuje to jako komedię i puszczam w toalecie albo podczas grania w gierki. Gdybym brał na serio wszystko, co on tam mówi, to raczej wylądował bym w pokoju bez klamek.
  • Odpowiedz