Wpis z mikrobloga

Hej
Kupiłem geforce now ultimate i odpaliłem cs2. Mam wrażenie, że gra dziwnie chodzi, mam taki lekki slowness i przez to źle mi się gra. Czy też takie coś odczuwacie? Mam wrażenie, że grając na PC gamingowym takiego czegoś nie ma. Neta mam 300Mbit, ping na serwerze jest mniejszy niż 10. Ciężko mi to wytłumaczyć ale jak kiedyś odpaliłem w cs 1.6 synchronizację pionową to tak samo dziwnie zaczął chodzić. Te ruchy myszką nie były takie czyste. W ogóle jak odpaliłem cs 1.6 w geforce now to grafika była kiepska oraz słabo to chodziło. Co się dzieje? W ustawieniach 1.6 nie wiele jest co zmieniać. W cs2 jest dużo opcji ale synchronizacja pionowa jest wyłączona. Czuję że utopiłem 100 zł, że to tak będzie chodzić.

#geforcenow
  • 12
  • Odpowiedz
  • 0
@yousouyou wynik testu wydaje się być w porządku. Zmieniałem ustawienia aby było jak najmniejsze opóźnienie. Dodatkowo włączyłem nvidia reflex. Nadal czuję że te ruchy bronią tak ciągnę myszką za sobą. W cs 1.6 na PC te ruchy były idealnie odwzorowane, 1:1 co ruszyłem myszką.
  • Odpowiedz
Tak jak na wlasnym pc nie bedziesz miał. Masz 25ms do serwera a na wlasnym pc masz opoznienie mniejsze niż to, a gdzie jeszcze sama gra. Jakbyś odpalił na 240hz monitorze i w grze mial max fps to i tak będzie pewnie z 40ms łącznie.
  • Odpowiedz