Wpis z mikrobloga

Może jestem dyletantem, ale do dzisiaj nie wiedziałem jak wygląda profesor Dragan. Czytałem jakieś wywiady z nim i materiały od niego, ale jakoś wizerunku nie zarejestrowałem. Nie lubię oglądać na Youtube, jak już to słucham czegoś (jakieś popularnonaukowe bzdury lub audiobooki), no i dzisiaj mi wyskakuje w podpowiedziach filmik czym różni się czas od przestrzeni. Włączam i mnie z butów wyrwało, gość jest niezły wariat, kiedyś powiedzieliby ekscentryk.
#fizyka #ciekawostki
szuineg - Może jestem dyletantem, ale do dzisiaj nie wiedziałem jak wygląda profesor ...
  • 10
@szuineg: czy ja wiem czy wariat. Profesor w bluzie i z tatuażami. No i fajnie, ale mamy 2023 rok, z której strony to jest ekscentryczne xd
@zwei ok, może ja jestem konserwatywnym staruchem i profesor kojarzy mi się z brodatym dziadkiem z brodą( ͡º ͜ʖ͡º). Nawet nie o tatuaże chodzi, a o cały outfit na takiej imprezie i tekst z zegarkiem. A wariat tylko w pozytywnym tego słowa znaczeniu.
@zwei:
widziałeś wgl film? siedzi sobie rada uczelni w tych śmiesznych ale jednak tradycyjnych ubrankach + starsza ubrana w koszule, marynarki, sweterki itp publika
a typ wychodzi w stylówie jak do teledysku rapsowego
jeżeli to nie jest dla ciebie ekscentryczne to nie wiem co jest
szanuję dragana za popularyzację, ale z graniem wizerunkiem przesadza
@severh: ekscentryczna to jest orbita hehe
@szuineg: no i dobrze, nie zgrywa nie wiadomo kogo, to się ceni, ale jakoś po studiach, gdzie dr Krych przychodził w koszuli w kratę i kubotach i wykładał analizę, to mnie jakoś nie szokuje Dragan