Wpis z mikrobloga

Zapraszam do mojej recenzji Niezbadanej Planety od Portal Games :)

https://www.spacexpolska.pl/inne/recenzje/niezbadana-planeta-recenzja-gry

Ogółem rzecz biorąc, grę można ocenić jako naprawdę bardzo dobrą. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, gdyż nie otrzymałem klona Terraformacji Marsa, ani też nieudanej próby stworzenia kosmicznej wersji polimino. Wręcz przeciwnie. Niezbadana Planeta oferuję świętą rozgrywkę na zaskakująco fajnym poziomie. Rozgrywki są całkiem emocjonujące, zabawa jest spora, potrzeba główkowania wysoka, dynamika ogromna, a radość z wygranej naprawdę spora. Polecam!

#gry #grybezpradu #gryplanszowe #kosmos
Matt_888 - Zapraszam do mojej recenzji Niezbadanej Planety od Portal Games :)

https:...

źródło: 2

Pobierz
  • 6
Mordechaju, jak jest z interakcją między graczami, tzn. każdy sobie rzepkę skrobie, a po kilku rundach liczymy punkty, czy można sobie przeszkadzać, podkładać świnie? Odpowiesz ziomeczku to przeczytam recenzje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Wisent_14 W zasadzie każdy sobie, ale w każdej rundzie przywódcą są kolejne osoby, a przywódca może ustawić sobie magazyn pod siebie lub przeszkodzić komuś innemu ustawiając mu coś nieprzydatnego. Tak czy owak interakcje prawie zerowe.
@Wisent_14: 0 interakcji praktycznie, bardzo trudno w ogóle byłoby przewidzieć na jakich kaflsch zależy przeciwników i tak ułożyć platere żeby komuś przeszkodzić. Jedyna interakcje to patrzenie czy przeciwnicy nie wygrywają walki o cele i kiedy gra się skończy. Dla mnie to takie bardziej skomplikowane calico. Ja się wyleczyłem całkowicie z gier bez interakcji bo mogę se równie dobrze pograć w coś na singlu i elo
@Matt_888: Dzięki modko, przeczytam recenzje.
@TwistedFate właśnie mam tak samo ziaą, większość gier to takie wieloosobowe solo z nabrzmiałymi mechanikami. Jak kiedyś jakiś mądry ziomek na 4chanowym /tg/ w wątku BoardnGames Generał napisał: complicity doesn't equal depth. Ostatnio u mnie ogywane jest głównie Hansa Teutonica i Pokój 25. Hansa jest nieukrywalnie bazowa.
Ja sie dałem omamić i wskoczyłem na arknowy hype train i głupi byłem, że po dwóch rozgrywkach nie sprzedałem na allnegro tego dziadostwa.