Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
czy wy też ze względu na #samotnosc nie chodzicie do kina/ restauracji/ kawiarnii, nie jeździcie na wakacje, unikacie kupowania czegokolwiek gdy przy kasie stoi kobieta a wszytkie pieniądze trzymacie na oszczędnościowym i ewentualnie raz na jakiś czas kupujecie sobię jakąś nową gierkę? Pytam z ciekawości zastanawiam się ilu nas jest
#przegryw #logikaniebieskichpaskow

· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

• 12
@mirko_anonim zdarzyło mi się kilka razy samemu pójść do kina wydaje mi się też to całkiem normalne.

Ale na jakieś jedzenie czuje strach mimo że nie widzę w tym nic nienormalnego, ale czuję się bardzo dziwnie jak siedzę gdzieś sam, a widzę jak inni w parach, grupce znajomych coś jedzą
@bojackHorsemanPatataj: zgadzam sie z tym. Sam chodze do kina, opery i teatru bo po prostu chce obejrzec sztuke czy film. Chodzenie do kawiarni czy restauracji odpuściłem bo raz, że no właśnie weźmiesz kawę i co bedziesz gapił sie w sufit pijąc kawę? bez sensu tym bardziej, że większość sieciówek i tak ma ziarno gównianej jakości. Z restauracjami to jeszcze było tak iz chodziłem celem spróbowania różnych potraw, ale to jest też
@Eugeniusz_Zua

@bojackHorsemanPatataj: zgadzam sie z tym. Sam chodze do kina, opery i teatru bo po prostu chce obejrzec sztuke czy film. Chodzenie do kawiarni czy restauracji odpuściłem bo raz, że no właśnie weźmiesz kawę i co bedziesz gapił sie w sufit pijąc kawę? bez sensu tym bardziej, że większość sieciówek i tak ma ziarno gównianej jakości. Z restauracjami to jeszcze było tak iz chodziłem celem spróbowania różnych potraw, ale to jest