Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się nad wyborem partii politycznej. Liberalna część Konfederacji całkiem mi leży, aczkolwiek ta partia w większości składa się z ekstremistów, narodowców i wszelkiej maści szurów, których nie chcę wpuszczać do sejmu, więc zastanawiam się nad Trzecią Drogą. W sumie program mają ok, zauważają wiele ważnych problemów, w tym również chcą niskich i prostych podatków, 500/800+ tylko dla pracujących, ale oprócz tego stawiają na poprawę służby zdrowia. Z drugiej strony ten PSL mi śmierdzi i wolałbym go nie widzieć w sejmie. Mało się mówi o tej koalicji i pewnie 99% tutaj nawet nie wie jaki ma program wyborczy, więc proponuję obejrzeć to: https://www.youtube.com/watch?v=JK-eD0w8GXs
Co o tym sądzicie?
#polityka #konfederacja #trzeciadroga #holownia #wybory
  • 24
@ly000 po tym jak PiS przejął wieś, a PO skręciła w lewo, PSL zmienił profil na partię umiarkowanie konserwatywną, taki mityczny POPiS (przeszli do niego posłowie którzy najpierw byli zbyt umiarkowani dla PiS, a potem zbyt konserwatywni na PO),skierowaną raczej do mieszkańców mniejszych ośrodków, ale i do przyjęcia przez wyborców wielkomiejskich, skupioną bardziej na samorządach.
@ly000: Ci ludzie kamysz, mucha, hołownia robili gwałt plandemią na umysłach Polaków, jeśli bierzesz ich pod uwagę to chyba nie szanujesz samego siebie