Wpis z mikrobloga

@mpetrumnigrum: postaraj się bardziej na 60 groszy, twoja konkurencja 1000 razy spamowała dzisiaj tym samym pytaniem


@Catmmando: to przejrzyj moją historię i zobaczysz że nie ma tam nic wspólnego z pisem i polityką.
Zadałem to samo pytanie @Watchdog_Polska ale oni mają mnie w dupie i nie odpowiedzieli. Więc szukam dalej, bo jeśli niewiem to nie staram się zgrywać mądrego tylko pytam abym mógł sobie wyrobić opinię.
  • Odpowiedz
W sensie nie widzisz żadnych tendencyjnych pytań w tym referendum? xDDDD


@johny-kalesonny: no pytania są jawne wszyscy wiemy jak brzmią. Chyba nas do niczego nie zobowiązują. Sam PiS nie dotrzymuje tego co jest w referendum.
Więc co jest w nich tak naprawdę złego?
Tylko to że są tendencyjne?
I oto tyle szumu?
  • Odpowiedz
: jeżeli referendum jest organizowane, aby zrobić dobrze jedynej słusznej partii, to wtedy to referendum jest złe


@Imperator_Wladek: w jaki sposób referendum ma zrobić dobrze PiSowi? Skoro oni sami wpuszczają do Polski setki tysięcy migrantów. Tyle ile żadna partia nie wpuściła do tej pory.
  • Odpowiedz
@mpetrumnigrum: jeżeli nie widzisz, że PiS robi sobie dodatkową kampanię wyborcza poza budżetem kampanijnym, gdzie wspierającą tę kampanię spółki skarbu państwa to przykro mi, ale masz ograniczoną percepcję w tej sprawie.
Włącz o 18:30 debatę, to zobaczysz, że pytania będą powiązane z referendum. Przypadek? Nie sądzę.

Komorowski w 2015 zrobił podobnie, ale był na tyle uczciwy lub głupi, że nie połączył referendum z wyborami. Oba referenda były zorganizowane tylko po
  • Odpowiedz
jeżeli nie widzisz, że PiS robi sobie dodatkową kampanię wyborcza poza budżetem kampanijnym, gdzie wspierającą tę kampanię spółki skarbu państwa to przykro mi, ale masz ograniczoną percepcję w tej sprawie.

Włącz o 18:30 debatę, to zobaczysz, że pytania będą powiązane z referendum. Przypadek? Nie sądzę.


@Imperator_Wladek: no drenowanie spółek skarbu państwa przez PiS jest tak wielką nie uczciwością że tylko za to powinni zostać usunięci z rządu.

Natomiast nie nie widzę aby to była dodatkowa kampania na rzecz PiS, zważywszy na to że UE chciała nam za po wcisnąć 16 tys a za zorganizowana grupa przestępcza PiS kupczą w Afryce polskimi wizami
  • Odpowiedz
@mpetrumnigrum
To jest złego, że pytania są tendencyjne i absurdalne. Używają słów nacechowanych emocjonalnie: wyprzedaż, biurokracja. To pytanie o imigrantów to jest zwłaszcza odlot. Jedyne sensowne pytanie z tych 4 to o wiek emerytalny, ale i tak to jest typowe polityczne zagranie. Każdy rozsądny wie, że nie da się utrzymać takiego niskiego wieku emerytalnego przy takiej demografii. Nie wspominając już o tym, że nierówny wiek że względu na płeć to dyskryminacja
  • Odpowiedz
że nie połączył referendum z wyborami.


@Imperator_Wladek: Przez co było chyba droższe, nie?
Ogólnie doczepić się można do kosztów i straty papieru, choć gdyby PiS miał większe poparcie to by tego nie organizował.
  • Odpowiedz
@mpetrumnigrum: Dobra, to Ty na serio xD

"Czy popierasz wyprzedaż majątku państwowego podmiotom zagranicznym, prowadzącą do utraty kontroli Polek i Polaków nad strategicznymi sektorami gospodarki?"


@mpetrumnigrum: To jest przecież pytanie z tezą, że faktycznie coś takiego się dzieje. Mrugnięcie okiem do prywatyzacji i słynnej stoczni gdańskiej, albo do kopalni węgla.Tutaj nikt rozsądny nie powinien być zwolennikiem utrzymywania tych
  • Odpowiedz
@mpetrumnigrum Czy popierasz przyjęcie TYSIĘCY nielegalnych imigrantów z BLISKIEGO WSCHODU I AFRYKI, zgodnie z PRZYMUSOWYM mechanizmem relokacji NARZUCANYM PRZEZ BIUROKRACJĘ EUROPEJSKĄ?
Słowa z wielkich liter nie powinny się pojawić na referendum, gdyż są nacechowane emocjonalnie.
Pytanie powinno brzmieć: Czy zgadzasz się na przyjęcie nielegalnych imigrantów zgodnie z mechanizmem uchwalonym na poziomie Unii Europejskiej?
Dodatkowo pytanie porusza jedynie kwestię Bliskiego Wschodu i Afryki. Czyli nam zostaje cała reszta. Pakistan i Afganistan z
  • Odpowiedz
To jest przecież pytanie z tezą, że faktycznie coś takiego się dzieje. Mrugnięcie okiem do prywatyzacji i słynnej stoczni gdańskiej, albo do kopalni węgla.Tutaj nikt rozsądny nie powinien być zwolennikiem utrzymywania tych spółek przez państwo.


Chcesz mi powiedzieć że Orlen, KGHM, LP i elektrownie oraz port lng powinny być prywatne?

@mpetrumnigrum: Jakiej #!$%@? bariery xD Granie na ksenofobii Polaków nigdy nie wychodzi z mody

Czyli chcesz powiedzieć że tych wszystkich
  • Odpowiedz