Wpis z mikrobloga

Czyli głosując na konfe popieram również korwina który:

Twierdzi że kobiety to w sumie powinny być nasza własnościa

Popiera ruskich

Popiera terrorystów hamasu

Twierdzi że szczepionki mrna są złe bo lewackie


@Yurakamisa: oczywiście. Również popierając Lewicę popierasz bicie matek, bo Biedroń bił matkę, a popierając PO popierasz bicie dzieci, bo Tusk bił swojego syna.
To nie jest tak, że głosujesz na wybraną partię, bo ma program najbardziej zbliżony do twoich poglądów.
@Wokawonsky popierając Konfunie sprzedajesz dupę Rosji

Jeszcze napiszcie coś o Tusku zgodnie z tekstem od pracodawcy z TVP i macie fajrant.


@Njal: tej Rosji, z którą rząd PO zawarł skrajnie niekorzystny dla Polski kontrakt na gaz? ( ͡° ͜ʖ ͡°) (fakt, nie opinia)

Napisaliśmy towarzyszu. Zadanie wykonane. Czas na CSa.

Jeszcze napiszcie coś o Tusku zgodnie z tekstem od pracodawcy z TVP i macie fajrant.

@Njal:
@Yurakamisa: sam przyjąłeś następującą logikę - głosujesz na wybraną partię - musisz popierać wszystko, co każdy jej członek kiedyś powiedział lub zrobił, więc pokazałem, że taka logika to miecz obosieczny. ¯\(ツ)/¯
sam przyjąłeś następującą logikę - głosujesz na wybraną partię - musisz popierać wszystko, co każdy jej członek kiedyś powiedział lub zrobił, więc pokazałem, że taka logika to miecz obosieczny. ¯\(ツ)/¯


@Wokawonsky: Problem w tym że korwin to lider konfederacji. Inni tacy jak braun też odpływają co jakiś czas. Bosak tzen za to odpływa z kościołem.
Tak więc ciężko nie odnosić liderów do programu partii gdy dziwne poglądy mają prawie wszyscy wasi