Wpis z mikrobloga

#gielda

Według doniesień medialnych izraelski premier Netanjahu podczas dzisiejszego posiedzenia gabinetu o 13:00 zarządzi formalne wypowiedzenie wojny Hamasowi i innym grupom palestyńskim
  • 19
  • Odpowiedz
  • 0
@maniek74 Nad ranem Hamas zaczął ostrzeliwać Izrael, a specjalne grupy uderzeniowe Hamasu przekroczyły granicę Strefy Gazy i wkroczyły do izraelskich wiosek i miasteczek. Bojownicy Hamasu strzelają do każdego kogo spotkają. Jest dużo zabitych cywilów, a część zdjęć jest drastyczna.

Podobno część bojowników Hamasu przebranych jest w mundury IDF.

W ręce Palestyńczyków miała podobno wpaść nawet jedna baza wojskowa, zaraz przy Strefie Gazy.

Palestyński Islamski Dżihad ogłosił, że przyłączył się do operacji Hamasu.
  • Odpowiedz
Nad ranem Hamas zaczął ostrzeliwać Izrael, a specjalne grupy uderzeniowe Hamasu przekroczyły granicę Strefy Gazy i wkroczyły do izraelskich wiosek i miasteczek. Bojownicy Hamasu strzelają do każdego kogo spotkają. Jest dużo zabitych cywilów, a część zdjęć jest drastyczna.


@maniek74: ja czytający posta na jednej z polskich wsi, czujdobrzeczlowiek
Ki3mon - >Nad ranem Hamas zaczął ostrzeliwać Izrael, a specjalne grupy uderzeniowe Ha...

źródło: comfy-pepe

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@Tiab jaki konkret, ze ktoś ci przewidzi jak się otworzą rynki? jeśli ktoś twiedzi, ze to wie, to zwyczajnie kłamie, a wierzą mu naiwni
  • Odpowiedz
  • 0
@Tiab No mam longi na złocie, o których piałem w zeszłym tygodniu, a złoto często na takie konflikty reaguje wzrostem, wiec mógłbym teraz pajacować, ze w poniedziałek rakieta ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale jak widać tego nie robię
  • Odpowiedz