Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pogodziłam się z byciem brzydką. Dla uzmysłowienia jak nieatrakcyjna jestem podam przykład mojej ‚.celebrity lookalike” (picrel) Mia Wallace z Pulp Fiction. Nie jestem pożądana przez mężczyzn, jestem niewidzialna
Ilu facetów się mna zainteresuje? Niewiele. Zdarzy się jakis, ale najczęściej to wykolejeńce. Przeciętny mężczyzna uzna mnie po prostu za brzydką. Piękne kobiety mają i zawsze miały łatwo. Bycie pożądana to cudowne uczucie. Nie dla psa kiełbasa. Całkiem polubiłam to uczucie, ze mam dziwna urodę. Nie konwencjonalnie atrakcyjna, bo po prostu cudaczna. Wiele razu słyszałam, ze wyglądam jak wampir.

#damskiprzegryw #przegryw #rozowepaski

· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pogodziłam się z byciem brzydką. Dla uzmysłow...

źródło: images

Pobierz
  • 40
  • 11
Anonim (nie OP): Eh, księżniczko, gdybyś tylko urodziła się z fujarą to nie miałabyś nic zainteresowania. Null, zero. A na wszelkie zagadywania z twojej strony dostawała byś same zlewki.

Damski przegryw to oksymoron. Co, uważasz, że zasłużyłaś na chada?

Na to jak odklejony jesteś pomyśl sobie, czy na swojego odpowiednika w ogóle spojrzałabyś?
Opluła byś go bo cały czas wierzysz, że należy ci się ktoś lepszy. Obniż wymagania to znikniesz z
Anonim (nie OP): xd

Pogodziłam się z byciem brzydką.

Dlatego musisz o tym napisać. Ta...
Może jestem dziwny, ale jak na mnie już nie działa i jest mi to obojętne to o tym nie gadam i traktuje jak każdą inną rzeczą, która mnie nie obchodzi.
Wiesz, np. fakt, że kaczka lata - no lata sobie i tyle, nie robie o tym wpisu.

@mirko_anonim: Rozumiem cię, ja też zawsze uchodziłam za brzydką dziewczynę. Nigdy nie miałam powodzenia i do tej pory zresztą nie mam, a w szkole średniej to kilka osób wprost mi powiedziało, że jestem brzydka. Byłam nawet w jednym związku z "niby przegrywem", ale nic do mnie nie czuł, bo nie trafiłam w jego gust. Teraz jestem już dość stara i też przestałam się przejmować opinia ludzi na mój temat, nawet nie
@mirko_anonim: prawda jest taka, że o ile nie jesteś ułana to raczej nie masz problemu. Może nie jesteś tak atrakcyjna jak chciałabyś być i faceci w zasięgu 8/10 są poza Twoimi możliwościami i będziesz musiała pójść na jakimś kompromis, ale jeśli masz dwie ręce, dwie nogi i parę oczu to prawie na pewno nie masz #!$%@?.
A vampire look potrafi być całkiem seksowny.
@mirko_anonim: @lubiejescfrytki
Każda potwora znajdzie swojego amatora. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co dla jednego jest niedoskonałością dla drugiego jest elementem szczególnie atrakcyjnym.

Np dla większości mężczyzn długi garbaty nos jest czymś nie do zaakceptowania, a dla mnie jest to coś bardzo urokliwego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

O wiele ważniejsze jest po prostu zadbanie (cera, włosy, ubiór) nie bycie ulańcem. Chociaż tutaj też faceci