Wpis z mikrobloga

Niech ktoś mi to wytłumaczy bo w sumie to już sam nie wiem, jak to jest z tą pedofilą. Jeśli pełnoletnia osoba dyma dziecko to wiadomo, że jest to pedofilia, a jak 16latek dyma się z 14tką to już nie? Czy nadal jest to pedofilia? Bo w sumie nie jest pełnoletni, ale ja tam nie wiem więc warto wiedzieć jak spoglądać na tą dramę #pandoragate #famemma #wardega
  • 14
  • Odpowiedz
@Cztero0404: W sumie to jest dobra uwaga!
@teslamodels Rozumiem, dzięki!
@essos No czy ja wiem, jak dziecko miało 15 lat i obcowało płciowo z koleżanką z tej samej klasy ale np o 5 mc młodszą, to trudno nazwać taką osobę degneratem, bo de facto to rówieśnik, co nie zmienia faktu, że nie jest to normalne, bo dzieciaki nie są dojrzałe emocjonalnie w tym wieku.

Dzięki wszystkim za wyjaśnienie :)
  • Odpowiedz
No czy ja wiem, jak dziecko miało 15 lat i obcowało płciowo z koleżanką z tej samej klasy ale np o 5 mc młodszą, to trudno nazwać taką osobę degneratem


@MrocznyZiemniak: nie ejst trudno. W tym wieku nikt normalny sie nie #!$%@?
  • Odpowiedz
@MrocznyZiemniak: w skrócie
do 15 roku zycia jezeli popelnisz czyn seksualny przeciwko nieletniemu (gwałt lub inna czynność seksualna) to odpowiadasz za czyny karalne przed Sądem rodzinnym (poprawczak i inne #!$%@? muje)
po 15 roku zycia do 17 roku zycia mozesz odpwoaiadac na podstawie ustawy karnej (nawet isc do pierdla) jezeli twoje warunki osobiste itd za tym przemawiaja
po 17 roku zycia odpowiadasz jak dorosly

edit: w kazdym powyzszym przypadku jest to
  • Odpowiedz