Wpis z mikrobloga

Złożyłem w końcu Ferrari LaFerrari z Cady które tak ostatnio chwaliłem przy składaniu i muszę powiedzieć ze się bardzo zawiodłem koniec końców. Dodałem do niego oryginalne znaczki z Ferrari i Felgi z Daytony (zamówiłem drugie ale narazie ściągnąłem z oryginalnej Daytony bo chciałem już postawić to na półce i nie ruszać, dlatego niżej Daytona nie ma kół xD) Zestaw był trudny, o wiele trudniejszy niż Lego i składany trochę w inny sposób, bo składało się go etapami a na koniec łączyło wszystkie etapy. Myślałem ze łączenie będzie najprzyjemniejsze a ja prawie wywaliłem zestaw przez okno. Masakra jak te wszystkie klocki się sypały, ciagle odpadał inny, w sumie to ostatecznie jedna strona, ta od środka szafki wyglada gorzej bo poodpadaly klocki a już nie chciało mi się znowu składać od nowa elementu. Typowy problem chińskich gowien gdzie wyglada ładnie ale są wgl nie wytrzymałe (mimo ze to nie jest chińskie gowno). Lego to jednak Lego, myślałem ze znalazłem zamiennik idealny ale jednak Lego wciąż jest topką i nie ma co dyskutować. Nie sprawił mi frajdy ten zestaw bo więcej się nadenerwowalem niż ucieszyłem. Wyglada dobrze na szafce ale jak się przyjrzysz to widać ze coś jest nie tak Np z bagażnikiem bo nie dało się go wpiąć bez uwalenia 15 innych klocków. Raczej rezygnuje z kolejnych zestawów z cady. Teraz przerwa od składania na kilka miesięcy i będę atakował Titanica albo Rivendell bo jednak mega frajdę mi sprawiają nie Technici. Echhh op dorosły klocki składa i tylko się denerwuje bardziej #lego #legotechnic #cada #klocki
Jantar997 - Złożyłem w końcu Ferrari LaFerrari z Cady które tak ostatnio chwaliłem pr...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jantar997 ja właśnie siedzę 4 dzień z synem nad dźwigiem LEGO technik..technik jest specyficzny, zwykle LEGO sam ogarnia ale do technik samemu nie podoła (ma 5 lat :p )
  • Odpowiedz
  • 0
@Jantar997 te panele to taki matowy, chropowaty plastik? Wygląda bardzo kiepsko w porównaniu do tego do czego przyzwyczaiło mnie Lego.
A te nadkole z przodu to w ogóle xD
  • Odpowiedz