Wpis z mikrobloga

@Megasuper praktycznie wszystko ( ͡º ͜ʖ͡º) Chyba każdy producent oprogramowania GPS oferuje aplikacje na Androida.

Nie wiem do czego konkretnie tego potrzebujesz. Ja używam IGO truck na androidzie. Przy odrobinie gimnastyki można go mieć za darmo ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jest jeszcze Sygic chyba darmowy w sklepie play.

Prawda jest taka, że nie ma idealnej nawigacji i każda gdzieś zawsze poprowadzi tam gdzie
@Megasuper w igo masz możliwość wyboru trasy: szybka, łatwa, krótka. I "krótka" prowadzi po polnych drogach, a cała reszta głowniejszymi i szybszymi trasami. Ale dalej nie zastąpi to mózgu i analizy tego co ona sobie tam wymyśliła.
Tez proponuję Sygic Truck na andka, tylko uprzedzam, że lubi czasem ściągnąć z głównej drogi, żeby po 4km na nią wrócić i oszczędzić(w teorii) dzięki temu 30 sekund. Jak masz hajsu to Tomtom trucker świetna sprawa, chociaż teraz celował bym w rozwiązania Garmin, bo Tomek odszedł już od "dożywotnich" aktualizacji w cenie produktu (np. wersja 6250), trzeba bulić co roku za nowe mapy i fotoradary.
Apke podałem - Sygic Truck. Chociaż słyszałem, że w aplikacji tomtom teraz również jest opcja wyznaczania trasy dla ciężarówek(sam tego nie sprawdzałem). Jednak powyżej miałem na myśli urządzenia. Jeśli masz w planach naprawdę często jeździć, wtedy warto przemyśleć zakup sprzętu dedykowanego, bo ciągle ładowanie telefonu przy korzystaniu z GPS kilka h dziennie niszczy baterie.

Tak, Tomtom GO Navigation ma opcje wyznaczania tras dla ciężarówek, ale trochę kosztuje. 80 funtów na rok.
Jeśli masz w planach naprawdę często jeździć, wtedy warto przemyśleć zakup sprzętu dedykowanego, bo ciągle ładowanie telefonu przy korzystaniu z GPS kilka h dziennie niszczy baterie.


@Sztachuk: dlatego warto kupić jakiś stary Samsung S5 np tylko do nawigacji z aplikacji.
Ja tak ląduje go ciągle od 3 lat na kablu podczas jazdy i super działa,