Wpis z mikrobloga

Może nazwiecie mnie zawistnym, zazdrosnym polaczkiem-cebulaczkiem, ale...
Mam wyjebistą satysfakcję z tego, że "królom życia" właśnie to życie się wali xD Wszyscy tacy piękni, bananowi, uśmiechnięci, kasa, kasa, kasa, zabawa, imprezy, kasa, kasa, kasa, wszystko na wyciągnięcie ręki, hehe, alko, narkotyki, dziewczyny, hehe, zajebiście mordo, sława, popularność, zabawa, miliony "follołersów", kasa, vifonki na głowie itd.
A tu nagle soczysty strzał z liścia, smutne buzie, łzy, ostracyzm społeczny.
Zajebiście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#famemma #polskiyoutube #boxdel #stuu #afera
Horkheimer - Może nazwiecie mnie zawistnym, zazdrosnym polaczkiem-cebulaczkiem, ale.....

źródło: 360

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@Horkheimer:
Jeszcze kilka temu byłem przejęty i zestresowany jedną sprawą w moim życiu prywatnym ale odkąd zaczęły wychodzić na jaw te wszystkie akcje to jakoś mi ulżyło. Nie ważne co zrobię i #!$%@?ę, skutki tego są znikome w porównaniu do tego jak jedną akcją ci ludzie stracą wszystko co mają i mogą mieć
  • Odpowiedz
@miauczar Dokładnie ten sam temat pojawił się przecież chwilę wcześniej, przy okazji afery budowlanej.

A to, co pisał Stuu, to jest 1:1 filozofia Korwina "zawsze się, hehe, troszeczkę gwałci".

Całe to towarzystwo jest takie samo, za dwa złote własną matkę by żywcem zakopali. Żeby móc pokazywać wygodne życie na Instagramie, zrobią każde gówno, zareklamują najgorszy scam czy wystawią bożenę za żetony na Onlyfans, jak Natsu.
  • Odpowiedz