Wpis z mikrobloga

@NewBlueSky: słabe to jest to, że jesteś ułomkiem pomawiającym przez klawiaturę o pedofilię


@BombaskaEskadraLotnicza: Nie pisz do mnie odklejusie, dodałem cię właśnie na czarną listę, więc już nie dostanę od ciebie żadnego powiadomienia.

Pomówiłeś randoma, do którego masz prywatną krucjatę stulejarską:
https://wykop.pl/link/7232169/mroczna-tajemnica-stuu-i-youtuberow-boxdel-dubiel-fagata/komentarz/119373015/osoba-ktora-majac-wiarygodna-wiadomosc-o-seksualnym-wykorzystaniu-maloletniego-rowniez-przed-13-7-2017-r-nie-zawiadomila-o-tym-fakcie-organu-powolaneg#119373247

Sam siebie pomówiłeś, bo postawiłeś się w tej samej sytuacji co wardęga w twoim wpisie. Wiesz o tym, że ktoś wie o pedofili, ale być może nie masz
Pobierz NewBlueSky - >@NewBlueSky: słabe to jest to, że jesteś ułomkiem pomawiającym przez kl...
źródło: chrome_xiav0NzL4g
Nie pisz do mnie odklejusie,


@NewBlueSky: odklejusie, to ty piszesz do mnie od pół doby xD a teraz psycha sie kończy i czarna lista? erystyk przegrał? xD

Pomówiłeś randoma, do którego masz prywatną krucjatę stulejarską:


nikogo nie pomówiłem, w przeciwieństwie do ciebie

nie mam do nikogo żadnej krucjaty. a jeżeli tak uważasz to udowodnij to mistrzu logiki. daj jakiś dowód. bo twój mit się właśnie wali xD
@smialson: wiem skąd wziąłeś templatke tylko wlaśnie pominąłeś logikę samego mema (tego z domino), a użyłeś popularnego motywu domina z obsraną kanapą, który dotyczy jawnie spraw z fame. A to nie jest sprawa z fame. Dotyczy ludzi związanych z fame mma, ale nie dotyczy fame mma.

I widziałem lepszą wersje tego mema zgodną z logiką template. Że jakiś random zaprogramował minecrafta.