Wpis z mikrobloga

  • 10
@alberto81 jak masz wspierać kradzieże kart kredytowych, scamy i inne g---o, to zamiast kupić g---o klucz aktywuj sobie przez KMS

Wklep w google "windows 10 CMD KMS activation medium"
  • Odpowiedz
Wyznaję zasadę, że skoro klucz działa to jest legalny.


@epicentrum_chaosu: art. 292 kk
§ 1. Kto rzecz, o której na podstawie towarzyszących okoliczności powinien i może przypuszczać, że została uzyskana za pomocą czynu zabronionego, nabywa lub pomaga do jej zbycia albo tę rzecz przyjmuje lub pomaga do jej ukrycia, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Dobrze wiesz, że klucze od Chińczyka kupione za parę zł
  • Odpowiedz
@alberto81: na zallegro te najtańsze działają. Kupiłem całej rodzinie bo lapki był bez win. One pochodzą z lapków ze śmietnika i sa legalne. W celu aktywacji na chat podałem że nastąpiła zmiana płyty głównej laptopa a w innych przypadkach klucze działają do dzisiaj tylko po wklepaniu.
  • Odpowiedz
Dobrze wiesz, że klucze od Chińczyka kupione za parę zł pochodzą z nielegalnego


@Drmscape2: A właśnie nie wiem. Ebay gwarantuje, że transakcje są bezpieczne, sprzedawcy sprawdzeni, a Chińczyk zapewnia, że klucze są legalne.

Skoro są niby nielegalne, to niech Microsoft je blokuje, albo Windowsa niech zablokuje. przecież ma takie możliwości.
  • Odpowiedz
Dobrze wiesz, że klucze od Chińczyka kupione za parę zł pochodzą z nielegalnego źródła lub zostały kupione za pieniądze z kradzionych kart kredytowych. Na to też jest paragraf.


@Drmscape2: przecież klucze nie muszą pochodzić z nielegalnego źródła. Przynajmniej część kluczy jest ze starych komputerów, na których Windows był zainstalowany jako OEM. Microsoft uważa, że to nielegalne. Ale według prawa polskiego czy europejskiego odsprzedaż takich klucz jest legalna.
  • Odpowiedz
@ziomus0812: Problem w tym że na Wykopie mamy rzeszę wyznawców wielkich korporacji którzy z chęcią poderżnęli by ci gardło jeżeli śmiesz spiracić jakąś gierkę zamiast zapłacić za nią pełną kwotę po to aby "wspierać twórców", więc dla nich nawet zakup starego klucza OEM to kradzież i będą cię za to atakować, bo słowo Microsoftu jest najświętsze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@alberto81: Jak naprawdę chcesz
  • Odpowiedz