Wpis z mikrobloga

kobieta ma ponosic konsekwencje dzialan a mezczyzna nie? Pobalowal, nie pomyslal o zabezpieczeniu to niech placi.


@Wydmuszka: Nie. W cywilizowanych kręgach o antykoncepcję dba kobieta. Nie bierze tabletek, to niech chociaż nosi przy sobie gumki. Ja znam taką sukę, co specjalnie przebiła gumę, żeby zatrzymać przy sobie faceta "na dziecko".

Facet z natury jest poligamistą i wiadomo, że jak jest dobre ruchanie, to rucha na prawo i lewo. Zrobi 100
  • Odpowiedz
@SamiecAlfa: myślałam, że w cywilizowanym kraju o antykoncepcję dbają obie strony, jeśli nie chcą mieć dziecka i chorób, ale co ja tam wiem. jak facet rucha na prawo i lewo bez użycia mózgu, to może mieć tylko do siebie pretensje, jeśli zrobi dziecko. dorosły człowiek powinien sam dbać o swoje interesy, a skoro nie potrafi, to niech się nie zabiera za robienie dzieci.
  • Odpowiedz
@SamiecAlfa: to może niech tacy nie piją, skoro nie potrafią kontrolować swojego ciała po alkoholu? wiek tu nie ma nic do rzeczy, bo można mieć i 15 lat i potrafić się zabezpieczyć. tylko idiotka zrobiłaby sobie dzieciaka z obcym facetem i liczyła, że ten się poczuje do odpowiedzialności, ale widocznie niektórzy faceci wolą takie puste łby przelecieć w kiblu i potem płakać,bo sami też niewiele mają w swoich głowach.
  • Odpowiedz
Facet z natury jest poligamistą i wiadomo, że jak jest dobre ruchanie, to rucha na prawo i lewo. Zrobi 100 bachorów, bo się głupie d--y nie zabezpieczały i co wtedy, jeśli zarabia 3kPLN?


@SamiecAlfa: Robisz z facetów orangutany, jakby człowiek nie potrafili za przeproszeniem opanować własnego c---a, by mu nie rozpinał rozporka.
  • Odpowiedz
Rety, faceci nie traktują alimentów jako kasy dla dzieci tylko jako kasę dla matki, byłej żony etc.


@Fisek: ale alimenty mogą być i na dziecko, i na żonę - skąd wiesz jak było w tym przypadku?

  • Odpowiedz
@Blaskun: kasa jest na dziecko. poza tym... tak się składa, że ta szmata będzie musiała wydać dużo więcej na to dziecko niż dostanie, więc to naprawdę nie jest takie opłacalne. wiążesz się na 18 lat odpowiedzialności dla 700 złotych alimentów, przy czym sam wózek kosztuje z 2k? ;) dlatego mówię, że trzeba być idiotką, żeby wrabiać kogoś w dziecko. i idiotą, żeby nie dopilnować własnego interesu i potem płacić.
  • Odpowiedz