Wpis z mikrobloga

Konfa to partia klaunów więc i przekaz mają ukierunkowany dla dzieci. Za kilka lat jak dorośniecie emocjonalnie i intelektualnie będziecie czuli ciarki cringu, że na nich głosowaliście


@Maly_Jasio: ponieważ? XD (wiem nie doczekam się sensownych argumentów)
Tylko zastanawiam się między PiS a PO, bo programy mają podobne. Może podpowiesz, jaką wybrać


@Wokawonsky: Myślałem że już żaden inteligentny człowiek nie ocenia po programach przedwyborczych tylko po tym jak która partia rządziła. Np. za PO nie było rozbuchanego socjalu za PiS jest, albo za PO nie było masowego sprowadzania imigrantów za PiS jest. Trudny wybór mirku
@bndkt15: tylko PO nie rządziła już 8 lat i nie zapowiadają tej samej polityki, którą prowadzili w latach 2007-2015, tylko politykę zbliżoną do
obecnych działań PiS. Jeśli obiecają w programie na 2023 złote góry i nie dotrzymają słowa, oszukają swoich wyborców.

Myślałem że już żaden inteligentny człowiek nie ocenia po programach przedwyborczych tylko po tym jak która partia rządziła


Idąc twoim tokiem myślenia trzeba głosować do usranej śmierci na PiS lub
Idąc twoim tokiem myślenia trzeba głosować do usranej śmierci na PiS lub PO, bo przecież one już rządziły


@Wokawonsky: Chętnie poznam twój tok myślenia. Czy jest szansa żeby w wyniku tych wyborów rządziła inna partia niż PiS albo PO? Chyba raczej nie ma. A nawet jak wejdzie do gry inna partia to i tak wpasuje się w ten podział jaki jest teraz bo tak jest podzielone społeczeństwo. Ci co mieszkają w