Wpis z mikrobloga

Do Beja Kiszonkowego zgłaszają się znajomi, że widzą na mieście Twaroga z nowym gachem na ZAKUPACH, co skutkuje wbijaniem Kiszonkowcowi sztyletu w serce. Chyba się odmieniło życie Twarogowi, że już nie musi pytać pana i władcy o pozwolenie na zakup luksusowych butów za $10, bo inaczej będzie srogi opierdziel za marnowanie rodzinnej, wyliczonej co do zawleczki po Cambodii, fortuny. Ciekawe czy od razu ogarniają dentystę, no bo wypadałoby naprawić to i owo, a pewnie leczenie aż tyle nie wyjdzie (za $1000 raczej powinno się dać ogarnąć leczenie kanałowe oraz ew. wypełnienia jeśli ma dużo zepsutych zębów).

#raportzpanstwasrodka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 21
@J_____P___: tylko wystarczy że zamknę okno youtube i jestem we własnym domu, u siebie i za moje, a kambodżańscy krezusi dalej tkwią w tym koszmarze życia do pierwszego w kraju trzeciego świata, na jakimś zadupiu, żebrania od Grażyn oraz pokazywania całego swoje życia bo inaczej kanały wywalą im się na pysk i spadnie podstawowe źródło utrzymania.
darthinvader - @J___P__: tylko wystarczy że zamknę okno youtube i jestem we własnym d...

źródło: no-ja-pierdole-powinno-wyjsc-inaczej-bubbles-chlopaki-z-barakow

Pobierz
  • Odpowiedz