Wpis z mikrobloga

Ta cała daria d. to elementarny przykład lewackiego wyprania mózgu.
Jej argumentacja posiadania onlyfansa, tłumaczenie że OF służy w celach artystycznych i "nie myślcie sb że możecie do tego walić bo ja jestem artystka i mam autyzm!!!" i pośrednie przyznanie się do dawania dupy za mefedron.
Teraz może użalać się nad sobą i usprawiedliwiać, ale za 10 lat dotrze do niej, co robiła i wspólnie będzie płakać na złych menrzczyzn z innymi latte-artystycznymi strajkującymi kociarami.
#gonciarz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@oychedoniz69: zaraz xD koleś przekupuje ćpunke narkotykami, żeby się z nim przespała, kolejna laskę obmacuje pod wpływem dragów, jeszcze inną nazywa workiem na spermę, przy byłej dziewczynie ma ataki szałów, rzuca się po ścianach i szantażuje ja że się zabije jak go zostawi a przy tym udaje wyzwolonego feminste, couchinguje oraz poucza o Stanach umysłu, a dla Cb nic się nie stało, bo "lewaczka" ? Przy tym #!$%@? Charlie Sheen
  • Odpowiedz
@panzmarszrutkiwbiszkeku: aha Gonciarz Ćpun Chad, laska Ćpunka degenerata xDXD Nawer nie kazda z nich była cpunką, za to każda odeszła i widziała że on jebniety. Serio, sam fakt że kiedyś dla was lewak i kuklor jest teraz tu broniony za wszelką cenę, świadczy o tym że się stoczył. Wam incelstwo przeslania mózgi. Niedługo będziecie bronić Fritzla i Weisteina
  • Odpowiedz
  • 1
@Wirginia_W: nie bronię prąciarza, choc faktycznie moglo tak zabrzmiec, zachowanie w.w. modeleczki jest powszechne i ludzie nie zdając sobie sprawy z konsekwencji brną donikąd udając niewiniątko
  • Odpowiedz