Wpis z mikrobloga

139 314,11 - 6,15 - 7,01 - 12,22 = 139 288,73

Odejmuję więcej, bo popieprzyłem i dwukrotnie dodałem zamiast odjąć xD ()

Dzisiaj tradycyjnie cosik dłuższego. Myślałem o 15 km, ale trochę leń mnie dopadł i wygrało polegiwanko z żoną ( ͡~ ͜ʖ ͡°) W końcu się zebrałem o 7:21 i było zdecydowanie za późno na piętnastkę, więc nastawiłem się na powolną dyszkę.

No i znowu wyszło, że nie umiem się kontrolować - bo jakoś tak mnie poniosło, że skończyło się na tuzinie kilometrów ze zdecydowanie wyższym tempem niż to planowałem. Powinienem się trzymać okolic 5:40, żeby sobie niczego nie popsuć - teraz zdecydowanie odczuwam to lekkie przegięcie. Za tydzień półmaraton i jeśli nie będę umiał się dobrze kontrolować, to umrę na mecie i wyjdzie że żona miała rację xD

Tym razem #garmin już zachował się lepiej i nie zrzucił mnie z klifu, wykresy w komentarzu (ʘʘ) Zobaczymy jak długo będzie działał należycie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Miłej niedzieli!

#sztafeta #enronczlapie #bieganie #biegajzwykopem #ruszkrakow
enron - 139 314,11 - 6,15 - 7,01 - 12,22 = 139 288,73

Odejmuję więcej, bo popieprzył...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 6
Odejmuję więcej, bo popieprzyłem i dwukrotnie dodałem zamiast odjąć xD ()


@enron: spokojnie, biegacze wytrzymają 

Dzisiaj tradycyjnie cosik dłuższego. Myślałem o 15 km, ale trochę leń mnie dopadł


En- "a tak se wyszedłem na lekkie 50km z rana" -ron, pisze, że leń go dopadł, a to ci dopiero ( ͡° ͜ʖ ͡°)
En- "a tak se wyszedłem na lekkie 50km z rana" -ron


@Soothsayer: ech, dawne czasy, przedkontuzjowe (,)
Zobaczymy, jak mi się nic nie poprawi to dam się pociąć i może coś tam mi poprawią. Ale to najwcześniej na wiosnę.
@enron: a co dokładnie się stało z kolanem?


@Soothsayer: ba, żebym to ja wiedział xD
Tzn. wiem że mam rozwaloną łąkotkę przyśrodkową w lewym kolanie, ale to jest od 25 lat - miałem dwie artroskopie żeby to naprawić. Tyle, że jednym biegiem w połowie lipca coś sobie nadwerężyłem i nagle ból w kolanie stał się na tyle ostry, że musiałem porzucić bieganie na półtora miesiąca. Na MRI wyszło to co