Wpis z mikrobloga

@Mierzko_Pierwszy: mam dużą działkę, nie mam zimy i mam traktorek do koszenia trawy. 60 litrów wystarczy mi pewnie na 3-4 lata minimum ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jedyny wał to jest, ze mówi ze leje 8, a leje więcej. Chociaż de facto jaka to różnica xd


Właśnie o to chodzi. Wpadł, trudno. Można się wytłumaczyć a nie robić z ludzi idiotów
Zaoszczędzi 200 pln faktycznie wielki biznes


@masz_fajne_donice: jeśli 200PLN dla Ciebie to nie pieniądz to gdzie mam podać adres do przelewu tutaj czy na pw?

I się dziwić że p0laków nie stać żeby przeżyć pól roku bez pracy xD
@CJMac przecież ma rację, to żaden pieniądz. i jak ostatnie zdanie z twojego wpisu ma się do twojego pytania? raczej ludzie, którzy tak twierdzą mają solidną poduszkę
Szczerze to jest idiotyzm. Ile to paliwo skoczy za litr? 2 pln po wyborach?

Czy dla gościa z jego zarobkami to robi znaczącą różnicę?

Zaoszczędzi 200 pln faktycznie wielki biznes.

PiS #!$%@?ł w skali całej gospodarki wielki wał ale indywidualnych korzyści dla polityków bym nie szukał - chodziło o zbicie kapitału politycznego i propagandę.


@masz_fajne_donice: dodaj, że te bańki na paliwo też nie kosztują 2 zł a kilkadziesiąt za sztuke
@masz_fajne_donice:
Dla mnie w tej akcji idzie o to, by #!$%@? Orlenowi, który aktualnie DOKŁADA do interesu. Dodatkowo może wyjść #!$%@? niektórych, jeśli zabraknie imnoaliwa i dotrze do nich, że to sztuczne sterowanie. Ja dodatnkowalem wszystko z tego powodu, a nie by oszczędzić 100zl.