Wpis z mikrobloga

  • 11
@Zayatzz: Ten screen czekał na bardziej dogodny moment do odpalenia, ale myślę, że ten właśnie nadszedł. Otrzymałem go osobiście od Pani Agnieszki, która jest osobą wypowiadającą się w tym wpisie. Ogladała kanał Lepszy Ministrant od początku jego istnienia, ale z czasem coś zaczęło Jej nie grać. Czarę goryczy przelała wizyta na tym tagu, gdzie na własne oczy zobaczyła, że ma do czynienia z cenzorem, który prawdziwe informacje usuwa i zostawia
Zayatzz - @Zayatzz: Ten screen czekał na bardziej dogodny moment do odpalenia, ale my...

źródło: Lepszy Ministrant

Pobierz
  • Odpowiedz
@Zayatzz: Kiedy przestał mówić w filmach, że komentarze są i zawsze będą dla widzów? Bo ostatni jego film jaki widziałem (nie liczę przyznania się do tego, że wywalili go i poszedł na magazyn) to sprzed roku o Carrionerze.
  • Odpowiedz
  • 1
@Mokkorichan: tego to nie wiem, ale nasz wywiad donosi, że to jego normalna praktyka od początku, że kiedy ktoś mu wykaże, że bredzi, albo publikuje fejki - to albo czyści komentarze, albo wali shadow bany. Takich praktyk uczył się i doskonalił u najlepszych. If u know what I mean ;)
  • Odpowiedz
No właśnie nie od początku, pamiętam jego początki jeszcze na usuniętym kanale, pamiętam jego grupkę na fejsbuniu (z której wyszedłem gdy okazało się, że nazywanie na niej Biedronia szurem jest niewskazane) i komentarze zostawiał. Wciąż jest moja tyrada o tym, że nie ma pojęcia jak wyglądała sprawa z geocentryzmem i heliocentryzmem,o tym, że nie ma pojęcia o życiu w poPGRowskich miastach i wsiach itd. Dlatego mnie zaskoczyło, że zaczął czerpać od Pinkiego.
  • Odpowiedz