Wpis z mikrobloga

Wy tak serio nie widzicie różnicy? Czy to tylko taka marna próba damage control?

1. Miesiąc temu Orlen miał rynkową cenę
2. Orlen przed wyborami obniżył cenę sprzedając ze stratą
3. Paliwa brakuje
4. Jak zabraknie paliwa to pis oberwie
5. Jeszcze stracą w wyborach
6. I tu wchodzi @ortalionnajman i próbuje w sumie nawet nie wiem co.

Ech szmatecki zbyt mądry to nie jest.
@ortalionnajman: przecież wszyscy wiemy, że niezależnie od wyniku wyborów paliwo zdrożeje akurat w poniedziałek po głosowaniu.

Najpierw pisaliście, że ludzie sami naklejają karteczki, potem jak wyszło, że to mail prawdziwy to twierdzicie, że nie brakuje paliwa. Powiedz mi czemu autobusy wolą tankować na Orlenie niż hurtowo? Bo jest drożej?

Serio dareczku to chyba nawet tutaj nie zadziała
@ortalionnajman wg tej strony
https://www.autocentrum.pl/paliwa/ceny-paliw/
cena pb95 na początku września to 6.54, teraz 5.97, czyli 50 groszy różnicy. Ponieważ jest to cena sztucznie zaniżona, po wyborach Orlen będzie próbował odrobić stratę, więc wzrośnie o więcej niż 50 groszy, prawdopodobnie o 70, może więcej. Na jednym baku zysk to 35 zł, na małym mauzerze 500 l, zysk wynosi już 350 zł.
To są konkretne pieniądze i nie widzę powodu, żeby z tego nie
WY NIE ROZUMIECIE ZE PALIWA NIE BRAKUJE XD


@ortalionnajman: okej, szpitale ogłaszają że nie mają jak tankować karetek, strategiczne rezerwy są naruszane żeby uzupełnić braki, wycieka orlenowy wewnętrzny nakaz żeby naklejać wszędobylskie informacje o awarii jak będzie niski stan, ale wykoper napisał capsem że jest to jest xD jak w don't look up, czysta idiokracja
WY NIE ROZUMIECIE ZE PALIWA NIE BRAKUJE XD

Opozycja rozkręciła akcja tankować


@ortalionnajman: LUDZIE NIE TANKUJĄ BO BRAKNIE A TANKUJĄ BO JEST SZTUCZNIE CENA ZANIŻONA PRZED WYBORAMI I NIE WIADOMO JAK BĘDZIE JUTRO

DEBILU #!$%@?