Wpis z mikrobloga

#takaprawda

Głosowanie na #trzecianoga czyli płaczka i tygryska to zmarnowany głos. Nawet jak trzecia noga zdobędzie te wymarzone 8% to jakieś pół miliona głosów na nich będzie zmarnowane bo zwyczajnie nie dostaną mandatu w okręgu.

Jak ktoś nie wie, Trzecia Noga potrzebuje MINIMUM 8% żeby wejść do Sejmu, NIE 5% a 8%

Oddawanie głosu na płaczka i sk. to głos zmarnowany. Nie dość, że jakby każdy wyborca trzeciej nogi oddał głos na K0 to der Tusk miałby 40% i w d#pę by kopnął bolszewików pisowskich to płaczek nie wejdzie do Sejmu i da pisowcom trzecią kadencję jak w 2015 roku. Płaczek to V kolumna pisowska. Wspomnicie moje słowa.

#4konserwy #konfederacja #neuropa #wybory #polityka
qluch - #takaprawda

Głosowanie na #trzecianoga czyli płaczka i tygryska to zmarnowan...

źródło: xd

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@qluch: nie pisz jak upośledzony per "płaczek". Piszesz na poważne tematy. Właśnie ty i tobie podobni próbujecie takim #!$%@? zbić te kilka procent Trzeciej Drodze takim zniechecaniem i tym samym wzmocnić PiS
  • Odpowiedz
  • 8
Właśnie ty i tobie podobni próbujecie takim #!$%@? zbić te kilka procent Trzeciej Drodze takim zniechecaniem i tym samym wzmocnić PiS


@Elijahu: przelicz sobie ile głosów jest zmarnowanych przez głosowanie na trzecią nogę.

Tylko dlatego, że płaczek uniósł się h0n0rem w maju bo nie chciał zrozumieć że der Tusk jest szefem a nie on, teraz ma tego swoje konsekwencje. Dodtkowo jeszcze te pertraktacje z pisem i gadanie, że on będzie z każdym
  • Odpowiedz
  • 6
Tylko, że elektorat 3 nogi nie pójdzie głosować w 100% na KO. Z punktu widzenia KO lepiej żeby mieli te 8%


@Jariii: toć ja o tym mówię cały czas. Co sobie płaczek wyobraża?

Załóżmy, że teraz Tusk powie (a napewno nie powie, bo musiałby być idiotą, żeby to powiedzieć): "Hej wyborcy głosujta na trzecią nogę bo nie wejdzie XD" Czyli każe swoim wyborcom zmniejszać poparcie KO na rzecz trzeciej nogi gdzie te głosy i tak SIĘ ZMARNUJĄ tylko po to, żeby płaczek miał
  • Odpowiedz
  • 2
Kurde, ale mi wbiłeś klina. Dalej nie wiem czy głosować na Trzecią Drogę czy KO.


@mango2018: Mireczku rób co chcesz. Mówię ci tylko, że metoda d'Hondta sprawia, że głos na 3nogę to głos zmarnowany czy wejdzie czy nie wiejdzie do Sejmu, bo jak wejdzie to i tak nie zbierze posłów ze wszystkich okręgów, także twój głos się zmarnuje. Tymczasem głos na KO to 100% głos który się liczy. Tak wynika
  • Odpowiedz
@qluch: Przede wszystkim za Hołownią stoi Michał Kobosko, czyli człowiek z amerykańskiego think-tanku Atlantic Council. Amerykanie nie będą chcieli oddać Niemcom wpływów w Polsce więc po wyborach TD stworzy koalicję z PISem. Idealnie przedstawiciel nowojorskiej banksterki, czyli Morawiecki będzie się dogadywał z człowiekiem trepów USA, czyli Koboską.

https://www.atlanticcouncil.org/news/press-releases/atlantic-council-names-michal-kobosko-as-director-of-wroclaw-global-forum/
  • Odpowiedz
  • 0
@qluch Również uważam że głosowanie na mariasz PSLu który jest polityczna prostytutką z panem Szymonem "nie mam poglądów" Hołownią to strata głosu.

Ale ty na Konfe głosujesz więc z czym do ludzi.. to tak jak byś napisał że nie lubisz tortu z kasztanami, wolisz jeść gówno.
  • Odpowiedz
  • 5
Ale ty na Konfe głosujesz więc z czym do ludzi.. to tak jak byś napisał że nie lubisz tortu z kasztanami, wolisz jeść gówno.


@Njal: a co to ma do tego? Przecież prawdę piszę w sprawie płaczka. Dla przyszłości kraju lepiej, żeby płaczek nie był w Sejmie bo skończy jak ciastek'15
  • Odpowiedz
  • 0
@qluch ja tam nie jestem wyborcą PO, do tego wielokrotnie podkreślałem (ostatnio jakieś parę minut temu) że jak PO dogada się z Konfederacją a Lewica nie będzie w stanie nic z tym zrobić to wole przyspieszone Wybory i zagłosuje na PiS, jest jedna rzecz której nie przetrawie choćby pomalowali na różowo a jest nią neofaszystowska Konfederacja.

No ale nie mam co się martwić jak na ten moment, zarówno wyborcy PO, Lewicy
  • Odpowiedz
  • 3
zagłosuje na PiS


@Njal: Mireczku, odstaw te tabletki ¯\(ツ)/¯

Gdzie w twojej głowie się urodziło, że w kolejnych wyborach lsd albo 3 noga dostaną więcej niż w tych? Sądzisz, że lsd albo 3noga klękną na kolanko przed der Tuskiem?

LSD prędzej skończy pod progiem niż pójdzie z KO
  • Odpowiedz
  • 1
No i ok, jak nie pójdzie to pora tonąć.


@Njal: ot strateg z ciebie. Głosuj na pis w takim razie i daj im trzecią kadencję byleby Konfederacja nie rządziła. #neuropis w całej okazałości Mireczku
  • Odpowiedz