Wpis z mikrobloga

Zaimponowała mi postawa #legia w meczu z Pogonią. Wyszli na prowadzenie grając w dziesiątkę i dalej cisną, do ostatniego gwizdka. Rzadko się widuje taką postawę w #ekstraklasa.

#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach