Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Odkąd weszła Łucja tag płonie…zresztą nie tylko tutaj bo Grażynki też dają czadu na ig a tam to już się nie #!$%@? XD Mam nadzieję że Sroch chociaż w 1% poczuje się tak jak Łucja czuła się wtedy. To jest właśnie karma :) Nie mam nadziei że skłoni go to do refleksji bo dla mnie ten człowiek jest zerem. Kukiz ty chorągiewko na twoim miejscu byłoby mi wstyd oglądać siebie w programie jak dałeś zmanipulować się dzieciakowi w kiecce…Przykro się ogląda nagonkę uczestników na Lusie i w hotelu jak i na insta bo patrząc na to co wypisują to dalej istnieje kółko wzajemnej adoracji, zero skruchy. Zycze Lucji jak najlepiej,dobro wraca tak samo jak karma :)
  • 1
@olciax555: Nie oszukujmy się, po odejściu Łucji dalej na nią gadali, nie mogli tego tematu przeżyć i zakończyć. Weszła ponownie i od razu kombinowanie i jak najszybsze nagadywanie na nią, żeby nikt nie chciał z nią relacji jakiekolwiek. Skoro nawet przez jej odejście i ponowne wejście, nie potrafili ochłonąć i przegryźć tego, to tym bardziej po programie tego nie zrobią, bo przecież oni nic nie zrobili, oglądajcie do końca no i